۲ نفر
۲۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰
قیمت بیت کوین نصف شد

به نظر می رسد اتفاقات اخیر و به خصوص سقوط قیمت نفت دامن بیت کوین را گرفته است و موجب شده است تا این ارز دیجیتال از ابتدای سال ۲۰۲۰ کاهش ۵۰ درصدی ارزش را تجربه کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، تا پیش از سقوط قیمت نفت قیمت بیت کوین در ابتدای شیوع ویروس کرونا رشد قابل توجهی را تجربه کرد و کارشناسان پیش بینی می کردند این ارز دیجیتال وارد کانال ۴۵ هزار دلاری شود اما با گسترش شیوع این بیماری و به دنبال آن تصمیمات اوپک و سقوط بی سابقه قیمت نفت بیت کوین نیز افت ارزش بی سابقه ای را تجربه کرد و  این اتفاقات موجب شد ارزش این ارز دیجیتال از ابتدای سال ۲۰۲۰ نزدیک به ۵۰ درصد کاهش پیدا کند.

قیمت بیت کوین امروز به ۵ هزار و ۱۶۴ دلار رسیده است و می توان گفت از ابتدای امسال که بیت کوین توانسته بود از مرز ۱۰ هزار دلار عبور کند ارزش آن به نصف کاهش پیدا کرده است.

اما بیت کوین تنها ارز دیجیتالی نیست که دچار بحران شده است بلکه ارز دیجیتال اتریوم نیز کاهش قیمت شدیدی را تجربه کرده است به طوری که قیمت این ارز دیجیتال با شروع سال جدید میلادی وارد کانال ۱۳۰ دلار شد و با خبر شیوع بیماری کرونا قیمت این ارز دیجیتال به ۱۷۰ دلار رسید اما گسترش هرچه بیشتر این بیماری و سقوط قیمت نفت نیز به این ارز دیجیتال امان نداد به گونه ای که در حال حاضر اتریوم با قیمت ۱۲۳ دلار خرید و فروش می شود.

لایت کوین نیز یکی دیگر از ارزهای دیجیتال پرطرفدار است که با شیوع بیماری کرونا ارزش آن افزایش یافت اما با گسترش شیوع این بیماری و سقوط قیمت نفت این ارز دیجیتال نیز کاهش ارزش ده دلاری را تجربه کرد و درحال حاضر به قیمت ۳۳ دلار خرید و فروش می شود.

۲۲۳۲۲۷

کد خبر 1364294
آخرین اخبار و اطلاعیه های فروش خودرو car.ir

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =