بسته شدن پمپ‌های بنزین، نانوایی‌ها و فروشگاه‌ها تکذیب شد

تسنیم نوشت: معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران بسته شدن پمپ های بنزین، نانوایی‌ها و فروشگاه‌ها را در استان تهران تکذیب کرد.

محمد امامی امین با اشاره به انتشار اخبار کذب و نادرست در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی اظهار کرد: متاسفانه تعدادی از رسانه‌های خارج از کشور با انتشار اخبار نادرست اقدام به ایجاد نگرانی در جامعه می‌کنند که از آن جمله می‌توان به اخباری که اخیراً در ارتباط با بسته شدن پمپ‌های بنزین و همچنین تعطیلی فروشگاه‌ها و نانوایی‌ها اشاره کرد.

وی تصریح کرد: مردم نیز تحت تاثیر این فضا قرار می‌گیرند و نگرانی‌های آنها تشدید می‌شود اما این در حالیست که به هیچ عنوان این اخبار صحت ندارد و متاسفانه بعضا این اخبار نادرست شرایط نامناسبی را در جامعه ایجاد می‌کند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران گفت: این رسانه‌ها هزاران بیش از کیلومتر با کشور ما فاصله دارند و اخبار نادرست را تهیه و در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌کنند اما باید گفته شود که به هیچ عنوان برنامه‌ای برای بسته شدن پمپ‌های بنزین، فروشگاه‌ها و حتی نانوایی‌ها در این شرایط نداریم.

وی با بیان اینکه طی بازدیدهای انجام شده فروشگاه ها مملو از اقلام و تجهیزات مورد نیاز شهروندان تهرانی است ادامه داد: این روند ادامه خواهد داشت و قرار هم نیست که فروشگاهی بسته شود.همچنین برنامه‌ای برای ارائه خدمات در ایام نوروز پیش بینی شده است.

وی گفت: بر همین اساس در ایام نوروز شاهد ارائه خدمات ویژه از سوی فروشگاه‌ها، نانوایی‌ها و پمپ ‌ای بنزین خواهیم بود و روند خدمترسانی نه تنها متوقف بلکه تقویت هم خواهد شد.

امامی امین در پایان تصریح کرد: البته انتظار ما این است که مردم توصیه‌های اعلام شده از سوی حوزه سلامت را رعایت کنند و حتمی الامکان از ترددها در سطح شهر بکاهند تا در آینده بتوانیم این شرایط را کنترل و پیروز شویم.

۴۷۴۷

کد خبر 1364307

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =