شناسایی ۱۵۰ نفر از منتشرکنندگان اخبار کذب درباره کرونا از سوی اطلاعات سپاه /هشدار جدی به ادمین کانال‌ها و صفحات شبکه‌های مجازی

تسنیم نوشت: سازمان اطلاعات سپاه فجر استان فارس از شناسایی ۱۵۰ تن از عاملان انتشار شایعات مرتبط با کرونا ویروس در استان خبر داد.

با تلاش سازمان اطلاعات سپاه فجر استان فارس در راستای تامین امنیت روانی جامعه، تعداد ۱۵۰ نفر از شایعه پراکنان و منتشرکنندگان اخبار کذب مرتبط با شیوع بیماری کرونا در فضای مجازی، شناسایی شده و با آنها برخورد ارشادی و قضایی صورت گرفت.

سازمان اطلاعات سپاه با افرادی که بخواهند در این برهه زمانی خاص در جامعه سبب تشویش اذهان عمومی و برهم زدن امنیت روانی مردم کشور عزیزمان شوند، برخورد قاطع قضایی خواهد کرد.

همچنین پاسداران گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه فجر استان فارس به مدیران گروه‌ها، کانال‌ها و صفحات شبکه‌های اجتماعی هشدار می‌دهند در صورت دامن زدن به شایعات و انتشار اخبار کذب و بی‌اساس در فضای مجازی ، با آنها برخورد قاطع خواهد شد.

سازمان اطلاعات سپاه فجر استان فارس اعلام کرد: از عموم هم‌استانی‌های گرانقدر انتظار می‌رود، جهت اطلاع از صحت و سقم اخبار به خبرگزاری‌های معتبر و صداوسیما یا واحد رسمی پاسخگوی سازمان‌های مرتبط با این موضوع مراجعه کنند و به شایعات منتشر شده در فضای مجازی توجهی نکرده و از بازنشر آنها خودداری کنند.

این سازمان همچنین از مردم خواست در مواجه با افراد منتشر کننده اخبار کذب در فضای مجازی، مراتب را از طریق شماره تلفن ۱۱۴ اعلام کنند.

۲۷۲۱۴

کد خبر 1364369

برچسب‌ها