ضربه سنگین سپاه به محتکران الکل، دستکش و ماسک

ایسنا نوشت:مسئول روابط عمومی سپاه ولی عصر(عج) خوزستان گفت: سازمان اطلاعات سپاه ولی عصر (عج)خوزستان در ادامه برخورد با تولیدکنندگان الکل صنعتی غیراستاندارد و احتکارکنندگان اقلام بهداشتی این روزهای مردم، انبار بزرگ تجهیزات پزشکی را در اهواز کشف کرد.

سرهنگ پاسدار محمدرضا نعمتی اظهارکرد: باتوجه به رصد و گسترش چتر اطلاعاتی بر فعالیت محترکان و متخلفان در عرضه اقلام و تجهیزات پزشکی، صبح امروز جمعه ۲۳ اسفندماه ۹۸ سازمان اطلاعات سپاه خوزستان، با همکاری معاونت اطلاعات ناحیه مقاومت بسیج امام علی(ع)، انبار احتکار کالاهای پزشکی را در اهواز کشف نمودند.

وی ادامه داد: از این انبار ۹۴۲.۵ لیتر الکل، ۲۹۹ هزار و ۸۰۰ عدد دستکش لاتکس، ۱۶۰۰ عدد تب سنج خارجی ترمومتر، ۹۹۰۰ عدد ماسک معمولی و ۲۷ هزار و ۵۰۰ عدد قرص روانگردان، کشف و تحویل سازمان غذا و دارو قرار گرفت.

مسئول روابط عمومی سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان افزود: همچنین عاملان این احتکار بزرگ اقلام ضروری جامعه، در اختیار مقامات قضایی قرار گرفتند و حتما برخورد سختی با آن‌ها خواهد شد.

وی افزود: محتکران در این انبار اقدام به تولید الکل غیر استاندارد صنعتی و طبی برای عرضه در بازار مصرف می نمودند، همچنین سامانه ۱۱۴ سازمان اطلاعات سپاه خوزستان همچنان آماده دریافت گزارش های مردمی می باشد تا با شناسایی متخلفان با آن ها برخورد کند.

2727

کد خبر 1364418

برچسب‌ها