رییس‌جمهوری برزیل ابتلا به کرونا را تکذیب کرد

ایسنا نوشت: رییس‌جمهوری برزیل که به تازگی گزارش‌هایی درباره مبتلا شدنش به کرونا منتشر شده بود، اعلام کرد که این گزارش‌ها صحت ندارد.

 ژایر بولسونارو، رییس‌جمهوری برزیل در واکنش به گزارش‌های منتشر شده درباره مبتلا شدن وی به کرونا توئیتی منتشر کرد. او نوشت: اخبار رسانه‌های جعلی را باور نکنید. آنها کسانی هستند که به شما نیاز دارند.

او در توئیت دیگری نوشت که به کرونا مبتلا نشده است.

ادواردو بولسونارو، پسر رییس‌جمهوری برزیل نیز دقایقی پیش توئیتی منتشر کرد و نوشت: نتیجه آزمایش کرونای ژایر بولسونارو منفی است.

رییس‌جمهوری برزیل ابتلا به کرونا را تکذیب کرد

خبرگزاری رویترز گزارش داد، این واکنش‌ها از سوی خانواده بولسونارو در حالی مطرح شده که منابع برزیلی پیش‌تر از مثبت بودن نتیجه آزمایش اولیه کرونای ژایر بولسونارو خبر دادند.

نیویورک‌تایمز نیز خبر ابتلای رییس‌جمهوری ۶۴ ساله برزیل به کرونا را به نقل از رسانه‌های محلی برزیل منتشر کرده و نوشت، بولسونارو همان فردی است که به تازگی پاندمی کرونا را یک «توهم» قلمداد کرده بود.

بر اساس گزارش‌ها، رییس‌جمهوری برزیل امروز (جمعه) در حالی که ماسک بر صورت داشته، رویت شده است. او به تازگی و پس از دیدار با ترامپ به برزیل بازگشته است.

اخباری که پیش‌تر منتشر شده بود، حاکی از آن است که مسئول رسانه‌ای دفتر ریاست‌جمهوری برزیل نیز به کرونا مبتلا شده است. این مقام مسئول نیز در دیدار رییس‌جمهوری برزیل با ترامپ حضور داشته است.

310311

کد خبر 1364455

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =