سقف برداشت از خودپردازها بار دیگر تغییر کرد

سقف برداشت از خودپردازها که مدتی پیش به ۵۰۰ هزار تومان افزایش یافته بود، به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا به ۲۰۰ هزار تومان کاهش یافته است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سقف برداشت از خودپردازها که مدتی پیش به ۵۰۰ هزار تومان افزایش یافته بود، به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا به ۲۰۰ هزار تومان کاهش یافته است.

خودپرداز

همه ساله در ایام پایانی سال سقف برداشت از خودپردازها با هدف تامین وجه نقد مورد نیاز مردم افزایش می یافت اما در حال حاضر با هدف پیشگیری از شیوع کرونا و حفظ سلامت مردم، مقرر شده است بار دیگر سقف برداشت از خودپردازها به ۲۰۰ هزار تومان برگردد. به مدت دو روز سقف برداشت از خودپردازها برابر با ۵۰۰ هزار تومان بود. 

سقف نقل و انتقال از طریق اینترنت بانک و عابربانک و نرم‌افزار انتقال بانک‌ها ۱۰ میلیون تومان و سقف نقل و انتقال وجه به وسیله اپلیکیشن‌های پرداخت ۳ میلیون تومان است.

همچنین بانک مرکزی طی بیانیه ای به نظام بانکی کشور ابلاغ کرد که اسکناس نو توزیع نکنند چرا که با توجه به شیوع گسترده بیماری کرونا باید از شیوع هر چه بیشتر این بیماری جلوگیری شود.

بانک مرکزی به بانک ها دستور داده است که همچنین تعدادی از دستگاه های خودپرداز فقط برای خدمات الکترونیکی اختصاص یابد ضمن آنکه این دستگاه ها نیز ضدعفونی شوند.

۲۲۳۲۲۹
کد خبر 1364768

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =