ابتکار نوشت:

 مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم با صدور اطلاعیه‌ای به فیلم مستند «ظهور بسیار نزدیک است» واکنش نشان داد.

در اطلاعیه مرکز تخصصی مهدویت آمده است: مدتی است که برخی اظهارنظر‌ها و عرضه سی‌دی‌هایی درباره تحقق برخی علائم و تطبیق بعضی از نشانه‌های ظهور با برخی از شخصیت‌ها، فضای کشور را فراگرفته و موجب التهاب و تشویش افکار عمومی شده است. نمونه جدید تطبیق‌سازی که به‌صورت گسترده نیز در کشور پخش شده، فیلم مستند «ظهور بسیار نزدیک است» می‌باشد.

در ادامه اطلاعیه آمده است: مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم با توجه به وظیفه‌ای که در عرصه تحقیق و تبلیغ مهدویت دارد، به کارشناسی در این زمینه پرداخت و تعدادی از محققان این مرکز به بررسی آن پرداختند. با تحقیق کاملی که در این زمینه شد، روشن شد این فیلم و مشابه آن براساس روایت ضعیف و مردود تهیه شده است و از کتبی استفاده شده که اعتبار ندارند و در موارد متعدد نیز مطالب بدون سند و مدرک مطرح شده است. در پایان اطلاعیه آمده است: لذا این‌گونه فیلم‌های مستند و فعالیت‌هایی مانند آن، از نظر مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم مردود بوده و مطالب آن اعتبار ندارد.

/14119

کد خبر 136491

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 5
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بدون نام IR ۰۷:۲۴ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۱
  0 0
  تو را به خدا بیشتر هشدار بدهید به خدا خیلی ها به اشتباه افتاده اند متاسفانه این گونه مستند سازی ها در راستای تحکیم آموزه های یهود در بحث آخرلازمانی است لطفا خواهشا روی این موضوع بیشتر دقت کنید ذهن جوانان ما را منحرف کرده اند.
 • بدون نام US ۰۶:۲۷ - ۱۳۹۰/۰۱/۰۲
  0 0
  ای کاش علمای ما از خواب بیدار شوند و در برابر انحرافات دینی و اعتقادی حرفی بزنند و بر ترس خود غلبه کنند که با این شرایط در برابر خدا پاسخی ندارند.
 • بدون نام CA ۰۵:۱۰ - ۱۳۹۰/۰۱/۱۶
  0 0
  از مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم خواهشمندم قطعات پازل ساخته یهودیان صهیونیست یا قوم بنی اسرائیل را که شامل انتشار خبر آخرالزمان در 2012 و ظهور عیسی مسیح و دجال و سیاره نیبرو و تقویم قوم مایا و نوشته های بابلیان و تفسیر اشعار نوستر آداموس به عنوان پیشگوئی و شبیه اینها که ابزار اثبات درستی شان مانند تلسکوپ
 • بدون نام CA ۰۵:۱۰ - ۱۳۹۰/۰۱/۱۶
  0 0
  های فضائی و در اختیار داشتن اسناد مایاها و خط بابلی ها و تفسیر به رای اشعار نوسترآداموس و... نهایتا" مجبور کردن ما به تطبیق ساخته های آنها با احادیث خودمان و ...را کنار هم بگذارند تا مفهوم و عاملان این تفکر را بهتر متوجه شوند .
 • بدون نام IR ۲۰:۱۷ - ۱۳۹۰/۰۱/۲۲
  0 0
  به خدا قسم این همان موضع بابیت است نعل به نعل شما مدارک و مستندات را کنار هم بگذارید تا دستگیرتان شود از نظر فضای سیاسی و موقعیت تاریخی هم درست است چرا در میان اهل سنت سلفی ها و وهابیون باشد در میان شیعه بابیت برکنده شود خواستند نشد حالا از این راه وارد شدند خوب تر نگاه کنید دستگیرتان می شود.