زنوزی: وزیر و مقام‌های بالاتر هم پرسپولیسی هستند

مالک باشگاه تراکتور با حضور در برنامه فرمول تاکید کرد مالکیت دو باشگاه از سوی او غیرقانونی است، ولی این رفتار غیرقانونی در برخی وزارتخانه‌ها به شکل شدیدتری دیده می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سیدعلی ضیا در نخستین قسمت از ویژه برنامه تحویل سال شبکه یک میزبان محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتور بود.
زنوزی در پاسخ به اینکه آیا منظورتان شایعه پرسپولیسی بودن وزیر ورزش است، گفت: واقعا شایعه است؟! خود آقای انصاری فرد تایید کرد و در صداوسیما گفت که ایشان همه تصمیمات را می‌گیرد بدون اینکه من مدیرعامل اطلاع داشته باشم شبانه با هیات مدیره جلسه می‌گذارند. این را آقای انصاری فرد سه چهار روز پیش در تلویزیون گفت. در هر حوزه‌ای هرکسی در جایگاه خودش نباشد آن صندلی و پست را خراب می‌کند.
زنوزی در پاسخ به اینکه آیا سوم بودن تراکتور در جدول به خاطر پرسپولیسی بودن وزیر ورزش است، گفت: این را صد در صد خود شما هم می‌دانید. وقتی هرکسی را سر جایگاه خودش استفاده نکنید مشکلاتی به وجود می‌آید در صنعت و اقتصاد هم همین است. وقتی ما از سیاست بزنیم و به اقتصاد بپردازیم مثلا یک نماینده رای نیاورد و دوستش در دولت که پستی دارد او را در بخش اقتصادی بگذارد، همانطور که من نمی‌توانم یک کار سیاسی کنم یک سیاستمدار هم نمی‌تواند کار اقتصادی انجام بدهد و اینگونه کارهای اقتصادی کشور به مشکل می‌خورد.

256 251

کد خبر 1365088

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =