ادعای فتح‌الله‌زاده از ورود 500 میلیارد تومانی پول به باشگاه استقلال

میزان نوشت: علی فتح‌الله‌زاده، سرپرست مستعفی باشگاه استقلال گفت: اگر کسی مدرکی علیه من دارد، آن را رو کند، چون من تصمیم خودم را گرفتم و می‌خواهم از منتشرکنندگان برخی تهمت‌ها شکایت کنم.

علی فتح‌الله‌زاده با اشاره به شرایط جسمانی خود در این روزها، شایعاتی که اطرافش به وجود آمده، دلایل استعفا از استقلال و ماجرای درگیری با فرهاد مجیدی سوالاتی پرسیدیم که می‌خوانید:

*آقای فتح‌الله‌زاده! احوال‌تان چطور است؟
متاسفانه وضعیتم تغییر خاصی نکرده و بعد از ترخیص از بیمارستان، خانه‌نشین شدم. پزشکان می‌گویند تا ۳ هفته نباید با هیچ کس ملاقاتی داشته باشم و استراحت مطلق دارم.

*شایعه شده به بیماری کروناویروس مبتلا شده‌اید. این شایعه صحت دارد؟
نه، این حرف‌ها درست نیست. من بابت بیماری، دو تست را پشت سر گذاشتم که به خصوص پاسخ تست CT.scan منفی بود. البته ۲، ۳ روز است که ریه‌هایم عفونی شده و شرایط دیگری دارم. فعلا همه چیز به هم ریخته است.

*دلیل واقعی استعفای‌تان از سرپرستی استقلال چه بود؟ به خاطر همین بیماری استعفا کردید؟
بله، چاره‌ای نبود. پزشکان به من گفتند حداقل ۳ هفته باید خانه‌نشین باشی و با این شرایط، امورات باشگاه نمی‌گذشت. من هم دیدم استقلال نمی‌تواند ۳ هفته بدون مدیرعامل و سرپرست باشگاه باشد، کنار کشیدم و استعفا کردم.

*پس این که می‌گفتند شما به خاطر ترس از بدهی‌ها استعفا کردید، درست نیست؟
این موضوع را بارها ثابت کردم که آدم ترسویی نیستم. وقتی پزشکان متخصص به من گفته‌اند حداقل تا ۲۰ روز ممنوع‌الملاقات و هستم و حتی نمی‌توانم از خانه خارج شوم، چطور باید به کارم ادامه می‌دادم آن هم مدیریت باشگاهی مثل استقلال. فعلا باید در خانه بمانم. هر کسی هم تردید دارد، تجویزها، دستورالعمل‌ها داروها و همه چیز مشخص است.

*کسی هم برای ملاقات به شما سر زده؟
نه همان طور که گفتم، ممنوع‌الملاقات و خانه‌نشین هستم. نمی‌توانم میزبان کسی باشم. امیدوارم هر چه زودتر از این شرایط خلاص شوم.

*در همین یکی، دو روز گذشته هم مسائل جدیدی مطرح شد. حتی شایعه شده بود استعفای شما به خاطر قطعه زمینی در کیاشهر است. این موضوع را تائید می‌کنید؟‌
نمی‌دانم این چه حرف‌هایی است که مطرح شده. آن ماجرا متعلق به ۱۷ سال قبل است. من در جای دیگری هم گفتم که بالاخره زمستان می‌رود و روسیاهی به زغال می‌ماند. این حرف‌ها و تهمت‌ها را امروز مطرح می‌کنند، اما فردا باید پاسخگو باشند. همین حالا از قول من بنویسید اگر کسی مدرکی علیه من دارد، آن را رو کند، چون من تصمیم خودم را گرفتم و می‌خواهم از منتشرکنندگان این تهمت شکایت کنم. همه آن‌ها را به دادگاه می‌کشانم تا ثابت شود چرا به من تهمت زده‌اند.

*رابطه‌تان با فرهاد مجیدی چطور بود؟
بسیار خوب!

*پس چرا شایعه شده در یک گفت‌وگوی تلفنی، او گوشی را در خلال مکالمه قطع کرده است؟
نه، این هم از همان دست شایعات بی‌اساس است، چون من و فرهاد هیچ مشکل و اختلافی نداشتیم. البته الان شرایط طوری شده که شایعات زیاد است. هر کسی هم دلش می‌خواهد از مشکل من و فرهاد بنویسد، اشکالی ندارد، مهم نیست. خودمان که می‌دانیم مشکلی نداشتیم.

*با علی خطیر چطور؟
با او هم مشکلی ندارم. نه دعوایی کردیم و نه مشکلی در میان بود. مدت‌ها است که خطیر را ندیدم. فکر می‌کنم حدود یک ماه قبل و در مراسم فوت مادر علی نظری‌جویباری بود که با خطیر روبرو شدم.

*با این حال برخی مدیران پیشین باشگاه استقلال اعتقاد دارند شما با یک دسته چک، باشگاه را به خاک سیاه نشاندید! این هم از جمله شایعاتی است که مطرح شده. چه پاسخی دارید؟
اتفاقا کسانی که این حرف‌ها را می‌زنند هیچ شناختی از من و مدل کارم ندارند، چون با همان چک‌ها استقلال را نجات دادم و برای این تیم قهرمانی آوردم. به جای اینکه علیه من این مسائل و شایعات کذب را مطرح کنند، بهتر است یقه آن‌هایی که از باشگاه خوردند و بردند را بگیرند. در ۷ سال اخیر که من در باشگاه نبودم، ۵۰۰ میلیارد تومان پول وارد باشگاه شد؛ با چنین پولی نمی‌توانستند ۲۰ میلیارد تومان بدهی را بدهند؟ این مسائل را رها کنید.

256 251

کد خبر 1365089

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =