جهش قیمت سکه در بازار/ طلا گرمی ۶۰۹ هزار تومان شد

در پی افزایش توامان قیمت دلار در بازار ایران و طلا در بازارهای جهانی، قیمت سکه بهار آزادی بیش از ۲۴۰ هزار تومان افزایش یافت.

 به گزارش خبرآنلاین، افزایش قابل توجه قیمت سکه در حالی رخ می دهد که فعالان بازار از به کف رسیدن تقاضا در بازار طلا و سکه خبر می دهند.

 امروز دلار با رشد ۸۵۰ تومانی قیمت بار دیگر دو سد مقاومتی را شکست و بالاتر از نیمه کانال ۱۵ هزار تومان ایستاد، در دیگر سوی بهای هر اونس طلا در بازارهای جهانی نیز با ۶ دلار و ۸۹ سنتی به ۱۵۳۶ دلار رسید.

سکه

 بر این اساس هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به قیمت ۶ میلیون و ۲۰۴ هزار تومان در بازار عرضه شد که افزایشی نزدیک به ۲۴۰ هزار تومان را نسبت به روز گذشته نشان می‌دهد. سکه بهار آزادی طرح قدیم نیز با رشد ۲۰۰ هزار تومانی قیمت به ۶ میلیون و ۷ هزار تومان در بازار فروخته می‌شود.  

 قیمت نیم سکه و ربع سکه نیز به ترتیب ۳ میلیون و ۶۳ هزار تومان و یک میلیون و ۷۶۳ هزار تومان اعلام شده که در قیاس با روز گذشته به ترتیب رشدی ۲۰ و ۱۷ هزار تومانی را نشان می‌دهد. سکه گرمی نیز در بازار به نرخ ۹۷۲ هزار تومان عرضه می شود. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز در بازار۶۰۹ هزار تومان قیمت خورد که رشدی نزدیک به ۱۲ هزار تومان را در قیاس با روز گذشته نشان می دهد.  

۲۲۳۲۲۳

کد خبر 1365598

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =