افزایش تعداد مبتلایان به کرونا در اسرائیل

فارس نوشت: وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی امروز سه شنبه اعلام کرد، با مبتلا شدن ۶ نفر دیگر به ویروس کرونا در فلسطین اشغالی شمار مبتلایان به ۳۰۴ تن افزایش یافته است.

با اعلام وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی تعداد کل مبتلایان به ویروس کرونا در فلسطین اشغالی به ۳۰۴ نفر افزایش یافته است.

به نوشته روزنامه صهیونیستی «جروزالم پست»، بنا بر اعلام وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی 6 مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در فلسطین اشغالی ثبت شده که سه تن از آنها پرسنل وزارت بهداشت هستند.

گفته می‌شود که این سه تن در آزمایشگاه مرکزی «حفاظت از ویروس کرونا» در مرکز پزشکی «شبعا» واقع در «تل هاشومر» رژیم صهیونیستی کار می‌کردند.

مقام‌های رژیم صهیونیستی روز دوشنبه (دیروز) بعد از ابتلای قائم مقام این آزمایشگاه به کرونا آن را تعطیل کردند. علاوه بر او دو تن دیگر از پرسنل آزمایشگاه هم به ویروس مبتلا شدند.

طبق آمار وزارت بهداشت این رژیم، در حال حاضر حال چهار تن از مبتلایان به ویروس کرونا وخیم است، ۱۱ تن در حالت متعادل هستند و ۲۸۴ نفر نشانه‌های خفیفی از ویروس دارند.

روز گذشته خبرهایی درباره قرنطینه شدن نظامیان رژیم صهیونیستی و همچنین مدیرکل وزارت خارجه این رژیم به دلیل تماس با فرد مبتلا به ویروس کرونا منتشر شد.

طبق گزارش‌ها، به دلیل احتمال شیوع ویروس کرونا در جمع نظامیان رژیم صهیونیستی، ۳۷۰۰ افسر صهیونیست قرنطینه شده‌اند.

بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی جمعه هفته گذشته در اظهاراتی هشدارآمیز گفته بود، احتمال ابتلای۶۰ تا ۷۰ درصد ساکنان فلسطین اشغالی به ویروس کرونا وجود دارد.

310312

کد خبر 1365996

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =