آماده باش آتش نشانان سنندج برای چهارشنبه سوری کرونایی

سرپرست سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری سنندج گفت: ۸ ایستگاه آتش نشانی در سنندج به صورت آماده باش کامل هستند که ۳ ایستگاه آن در نواحی منفصل شهری و ۵ ایستگاه در داخل شهر مستقر هستند.

سیهل فضل وزیری در گفتگو با خبرگزاری خبرآنلاین با اشاره به نزدیک شدن چهارشنبه سوری گفت: چهارشنبه سوری امسال تحت تاثیر وجود کروناویروس پیش بینی می شود حوادث کمتری را داشته باشیم.
سرپرست سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری سنندج اظهار کرد: با اطلاع رسانی در رسانه ها و همپنین نصب بنر با موضوع چهارشنبه سوری بدون خطر در نقاطی از شهر سنندج خطرات احتمالی را به مردم گوشزد کرده ایم.
وی بیان کرد: برای کنترل بهتر چهارشنبه سوری با نیروی انتظامی و همچنین دستگاه های مرتبط به این موضوع همکاری های لازم را خواهیم داشت.
فضل وزیری تصریح کرد: نماینده آتش نشانی در مرکز پاییش خواهد داشت و به محض اینکه در نقطه ای ازشهر که تحت کنترل پایش های تصویری است اتفاقی رخ دهد به ایستگاه مرکزی اطلاع داده خواهد شد و افراد ما سریعا در محل حادثه حضور خواهند داشت.
سرپرست سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری سنندج خاطرنشان کرد: امسال با توجه به وضعیت پیش آمده امیدواریم مردم بیشتر موارد متذکر شده را رعایت کنند تا حوادث و مسکلات ناگواری را شاهد نباشیم و با توجه به شیوع بالای ویروس کرونا سعی کنند این شب را در خانه بمانند.
وی تاکید کرد: نگرانی ما بیشتردر مورد افرادی است که در منزل مسکونی خود اقدام به ساخت مواد منفجره های دستی میکنند و ممکن است خطرات و آسیب های جدی را به دنبال داشته باشد.
فضل وزیری در پایان یادآور شد: ۸ ایستگاه آتش نشانی در سنندج به صورت آماده باش کامل هستند که ۳ ایستگاه آن در نواحی منفصل شهری و ۵ ایستگاه در داخل شهر مستقر هستند و همچنین در ۶ نقطه شهر سنندج نیز نیروهای مستقر را خواهیم داشت.

48

کد خبر 1366123

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =