مشترکان گاز کردستان شماره اشتراک خود را ارسال کنند

ایرنا نوشت : مدیر عامل شرکت گاز کردستان گفت: مشترکانی که تاکنون شماره اشتراک خود را برای دریافت قبض پیامکی ارسال نکرده‌اند، سریعتر این کار را انجام دهند.

احمد فعله‌گری اظهار داشت: در صورتی که مشترکان تاکنون قبض صورتحساب گاز مصرفی را به صورت پیامکی دریافت نکرده‌اند به معنای اعلام نکردن شماره تلفن همراه خود به این شرکت است.

وی با بیان اینکه از ابتدای سال آینده قبض گاز فقط از طریق پیامک برای مشترک ارسال شده و قبوض کاغذی چاپ نمی‌شود، اضافه کرد: مشترکان در اسرع وقت شماره اشتراک درج شده بر روی قبض کاغذی خود را به شماره ۱۰۰۰۸۱۹۴ ییامک کنند.

مدیرعامل شرکت گاز کردستان به آغاز طرح حذف قبوض کاغذی گاز در استان از ابتدای مهرماه امسال اشاره کرد و افزود: تاکنون بیش از ۹۵ درصد مشترکان از اجرای این طرح استقبال کرده‌ و شماره اشتراک خود را پیامک کرده‌اند.

فعله‌گری یادآور شد: برای جلوگیری از گسترش شیوع ویروس کرونا، امکان استفاده مشترکان از خدمات غیرحضوری این شرکت فراهم شده تا از ترددهای غیرضرور در اماکن عمومی جلوگیری شود.

وی گفت: مشترکان از طریق مراجعه به سامانه جامع خدمات الکترونیکی با آدرس اینترنتی pishkhan.nigc-kd.ir، تلفن گویای ۲۴ ساعته به شماره ۳۳۷۷۷۱۲۳ و یا سامانه پیامکی ۱۰۰۰۸۱۹۴ برای دریافت و پرداخت قبض و اعلام رقم کنتور خود اقدام کنند.

مدیرعامل شرکت گاز کردستان با بیان اینکه سامانه جامع ارتباط با مشتریان با آدرس اینترنتی crm.nigc-kd.ir برای هرگونه انتقاد، شکایت و پیشنهاد پیش‌بینی شده است، تاکید کرد: امداد و تعمیرات گاز در تمام شهرستان‌ها از طریق شماره تلفن ۱۹۴ به صورت ۲۴ ساعته در موارد اضطراری آماده ارائه خدمت به مشترکان هستند.
شرکت گاز استان کردستان دارای ۵۴۰ هزار مشترک در بخش های خانگی، تجاری، صنعتی و اداری است.

46

کد خبر 1366227

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =