اعتبارات ملی در انتظار طرح های شماست

اداره کل ورزش و جوانان استان چهارمحال و بختیاری در نظر دارد از طرح های فراگیر جوانان، طبق شیوه نامه ابلاغی از وزارت ورزش و جوانان در موضوعات اشتغال جوانان، مشارکت های اجتماعی، ازدواج، کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی و اوقات فراغت حمایت به عمل آورد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری ،معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان عنوان کرد: سازمان های مردم نهاد جوانان، اعضای هیات علمی دانشگاه ها و سایر افراد با حداقل ۶ سال سابقه کاری مرتبط، می توانند طرح های فراگیر خود را جهت استفاده از اعتبارات ملی ارائه کنند.
طهماسب شیروانی گفت:  حمایت از طرح های ارائه شده استانی در صورت تصویب در شورای داوری استان و تایید و تامین اعتبار از سوی وزارت ورزش و جوانان و طرح های منطقه ای بدون سقف و در صورت تصویب در شورای داوری منطقه ای و متعاقبا در شورای داوری ملی و تامین اعتبار از سوی وزارت ورزش و جوانان صورت خواهد پذیرفت.

شیروانی در پایان عنوان کرد: متقاضیان می توانند از تاریخ ۲۵ اسفند ماه ۱۳۹۸ لغایت  ۲۵ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹، طرح های پیشنهادی خود را طبق شرایط ذکر شده در فراخوان و در قالب فرم طرحنامه که هر دو  در  پورتال اداره کل ورزش و جوانان و خانه جوان به آدرس های "chb.msy.gov.ir"khanejavan-chb.ir" قابل دسترسی است به معاونت امور جوانان اداره کل استان ارائه دهند.

46

کد خبر 1366454

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =