قدردانی معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رییس جمهور از خبرنگاران

معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رییس جمهور تاکید کرد خبرنگاران دولت، همواره تسهیل‌گر گفت‌وگوی دولت و مردم در سال سخت ۹۸ بودند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، علیرضا معزی، معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رییس جمهور در رشته توییتی درباره آخرین جلسه دولت قبل از نوروز و حضور خبرنگاران نوشت: 

۱.به سنتی سالانه در آخرین جلسه‌ دولت قبل از نوروز، میزبان خبرنگاران بودیم اما کرونا و نگرانی برای سلامت خبرنگاران سبب شد نتوانیم تعداد بیشتری از همکارانمان را دعوت کنیم.

۲.پایان هر سال با جمع بزرگتری از دوستان عکسی به یادگار می‌انداختیم و فرصت برای گفت‌وگوی نزدیک‌تر دولت و خبرنگاران طولانی‌تر بود. از اینکه امسال میزبانی شایسته‌تر نبودیم عذرخواهی می‌کنم.

۳. سال سختی بر ایران، بر مردم و بر دولت گذشت. خبرنگاران دولت، تسهیل گر گفت‌وگوی دولت و مردم در این سال سخت بودند. در برابر بردباری شان خاضعانه سر فرود می آورم.

۴. این دومین نوروز است که خبرنگاران تعطیلات ندارند. سال ۹۸ را با گزارش خبرهای آن سیل تاریخی آغاز کردند و ۹۹ را هم با پیگیری کرونا. این تلاش و تکاپو، تعهد به منافع ملی در روزگار بحران است، تعهدی قابل ستایش.

۵. امیدوارم دورِ گردون به گونه‌ای بگردد که واژگان در توصیف شادی و خوشی به تکرار بیفتند. به امید گشایش و روزهایی بهتر. ایدون باد.»

۲۷۲۱۵

کد خبر 1366615

برچسب‌ها