باند کلاهبرداران دوره گرد در حصارک و گلشهر کرج متلاشی شد

رییس پلیس فتا البرز از دستگیری اعضای باند کلاهبرداران اسکیمری در پوشش فروشنده دوره گرد دراین استان خبرداد.


به گزارش خبرآنلاین استان البرز، سرهنگ محمد اقبالی گفت: در پی دریافت چندین فقره پرونده کلاهبرداری با موضوع برداشت ازحساب در حالی که شکات مدعی بودند کارتشان در نزد خودشان بوده، پیگیری موضوع در دستور کار پلیس فتا استان البرز قرار گرفت.

وی افزود: طی بررسی پرینت برداشت ها  محرز شد که متهم یا متهمان اقدام به خرید طلا کرده و اغلب برداشت ها از یک دستگاه پوز انجام شده که  با تحقیقات تکمیلی، مالک دستگاه پزی که برداشت ها از آن انجام شده بود شناسایی شد.

اقبالی اظهار داشت: با اقدامات پلیسی این فرد که صاحب یک کافی نت در پیشاهنگی کرج بود دستگیر و به پلیس فتا البرز منتقل شد.

وی تصریح کرد: نامبرده در ابتدا منکر هر گونه جرمی شد اما در نهایت لب به اعتراف گشوده و اذعان داشت که با همدستی یک خانم و آقا به عنوان فروشنده دوره گرد اقدام به فروش میوه در مناطق حصارک و گلشهر کرج کرده و با کپی کارت بانکی شهروندان با دستگاه اسکیمرو از طریق دستگاه پوزی که در کافی نت بود اقدام به برداشت غیر مجاز از حساب ۲۰ نفر از شهروندان به مبلغ سه میلیارد ریال کرده و از طلافروشی های شهر های مختلف استان قزوین اقدام به خرید طلا می کردند.

سرهنگ اقبالی افزود:  در بازرسی از محل کافی نت تعداد ۲ دستگاه اسکیمر ،۱۰ عدد کارت کپی شده و دستگاه پوز سیار کشف شد و با  تحقیقات پلیس  مخفیگاه  ۲ نفر دیگر از متهمان نیز در منطقه گلدشت کرج شناسایی و نامبردگان طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و از آن ها تعداد ۱۹ عدد مهر جعلی کشف شد.

رییس پلیس فتا البرز در خاتمه با بیان این که تا کنون پنج نفر از مال باختگان شناسایی شده اند گفت: تلاش برای شناسایی سایر مال باختگان ادامه دارد.

48

کد خبر 1366921

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =