آماده‌باش اکیپ‌های شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان‌غربی در طول ایام نوروز

مدیرعامل شرکت توزیع برق آذربایجان‌غربی از آماده‌باش نیروهای این شرکت در ایام نوروز به منظور خدمات رسانی به مشترکین خبرداد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، اکبر حسن‌بکلو، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان، با اشاره به آغاز پویش ملی صنعت برق همیشه بیدار به منظور نشان دادن حمایت مجموعه صنعت برق از پزشکان و پرستارانی که برای مداوای بیماران کرونا در کشور تلاش می‌کنند، گفت: همه پرسنل این صنعت با درک شرایط کنونی کشور، برای تداوم خدمات‌رسانی مطلوب و تامین برق پایدار برای مشترکان تلاش می‌کنند در این راستا بر اساس برنامه‌ریزی های انجام شده در ایام نوروز نیز، همکاران کشیک ستادی و نواحی ۲۰ گانه این شرکت در سطح استان آماده خدمت‌رسانی به مشترکین هستند.
وی افزود: تلاش کارکنان شرکت توزیع نیروی برق استان برای خدمتگزاری به واسطه تعطیلات و مناسبت‌های سال کم نخواهد شد و حتی در شرایط فعلی کشور و شیوع بیماری کرونا نیز جهادگران صنعت برق از هیچ تلاشی برای خدمتگزاری دریغ نکرده و با رعایت تمام نکات بهداشتی حتی لحظه‌ای کار را تعطیل نکرده‌اند.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی بیان کرد: تلاش می‌کنیم در پویش صنعت برق همیشه بیدار به فعالان نظام سلامت کشور نشان دهیم که در مبارزه با این بیماری کنار آنها هستیم؛ تأمین برق مطمئن و پایدار و ارائه خدمات غیرحضوری برای رفاه حال مشترکان به ویژه در شرایط حاضر، از اولویت های این شرکت است.
وی ادامه داد: اکیپ‌های شرکت توزیع نیروی برق در طول ایام نوروز به صورت آماده‌باش فعال بوده و به مشترکین خدمات‌رسانی خواهند کرد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی ضمن تشکر از خانواده‌های همکاران کشیک واحدهای بهره برداری، دیسپاچینگ، اتفاقات، شبکه و سایر واحدها که در لحظه تحویل سال و تعطیلات ایام نوروز در حال خدمت رسانی هستند، گفت: اگر صبر و بردباری خانواده‌ها نباشد، خدمتگزاری برای همکاران کار آسانی نیست، زیرا خانواده و پشتوانه بودن آن‌ها در همه مراحل زندگی، می‌تواند عامل مهمی در نشاط همکاران در روزهای مهم سال و دوری از کانون گرم خانه باشد.

48

کد خبر 1366927

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =