نظر جالب حجازی درباره ماجرای عیادت جنجالی قلعه‌نویی

رابطه ناصر حجازی فقید با امیر قلعه‌نویی از زمستان سال ۷۷ که ناصرخان ترجیح داد امیر را کنار بگذارد و اصغر حاجیلو را جانشین او کند، بسیار سرد بود و این موضوع تا پایان عمر زنده یاد حجازی ادامه داشت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ اختلاف مرحوم ناصر حجازی با قلعه نویی غیر قابل کتمان است و در مصاحبه‌های طرفین نیز به وضوح قابل مشاهده بود. در واقع آن‌ها دیگر اصلاً ارتباطی با همدیگر نداشتند. در این میان قلعه‌نویی طی روزهای پایانی حیات مرحوم حجازی در بیمارستان به عیادت او رفت و همان زمان شایعه شده بود ناصرخان تمایلی به این ملاقات نداشته است (البته خانواده حجازی هرگز این شایعه را تأیید نکرد) حالا پس از گذشت بالغ بر هشت سال از سفر حجازی به خانه ابدی، ادعای جالبی توسط فرزند ناصرخان پیرامون آن روزها بر سر زبان‌ها افتاده است.

آتیلا حجازی چندی پیش در فضای مجازی از فالوئرهای خود درخواست کرد سؤالات‌شان پیرامون مسائل مختلف را از او بپرسند. یکی از فالوئرها نیز با اشاره به عیادت قلعه‌نویی از ناصرخان پرسید آیا این شایعه صحت دارد که پدر شما تمایلی نداشت امیر قلعه‌نویی از او عیادت کند؟ پسر اسطوره استقلال، اما در پاسخ به او نوشت‌: پدرم در این رابطه هیچ مشکلی نداشت. اغلب سایت‌ها و کانال‌های استقلالی مدعی شدند منظور آتیلا این بود که پدرش با عیادت قلعه‌نویی از خودش مشکلی نداشت.

255 41

کد خبر 1366934

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =