۴ نفر
۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۰
انتصابی جدید در نیروی هوایی ارتش

طی حکمی از سوی امیر سرتیپ نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش، امیر سرتیپ دوم همایون حیدری به عنوان فرمانده پایگاه هوایی خلبانان شهید برادران دلحامد منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، آیین تودیع و معارفه فرماندهان سابق و جدید پایگاه هوایی خلبانان شهید برادران دلحامد با حضور امیر خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش و جمعی از فرماندهان و مسئولان این نیرو برگزار و طی حکمی، امیر  خلبان همایون حیدری به فرماندهی پایگاه خلبانان شهید برادران دلحامد چابهار منصوب شد.

امیر نصیرزاده در این مراسم ضمن قدردانی از فعالیتهای امیر سرتیپ دوم خلبان مسعود جعفری در دوران تصدی فرماندهی پایگاه هوایی خلبانان شهید برادران دلحامد گفت: فرماندهان پیشین این پایگاه جهت ارتقاء سطح کیفی مجموعه و پیشرفت این پایگاه در نقطه مرزی و محروم کشور اقدامات شایسته ای از خود نشان دادند اما بحمدا...در طول ۴ سال فرماندهی امیر جعفری بخش عمده ای از آن مشکلات این یگان مرتفع شد.

فرمانده نیروی هوایی ارتش با بیان اینکه امیر جعفری توانست رضایت صددرصدی مسئولان و فرماندهان ارتش را به خود جلب کند افزود: کسب این عناوین و افتخارات متعدد پایگاه هوایی خلبانان شهید برادران دلحامد در سطوح مختلف نیرو های مسلح در طول فرماندهی امیر جعفری  حاکی از موفقیت وی در مسئولیت محوله است.

وی در ادامه با قدردانی از زحمات فرمانده سابق این یگان، فرماندهی پایگاه هوایی خلبانان شهید برادران دلحامد را به امیر سرتیپ دوم خلبان همایون حیدری تبریک گفته و برای این دو فرمانده آرزوی موفقیت کرد.

پس از انجام مراسم تودیع و معارفه، مرکز امور قرآن، عترت و نماز و هتل یو پایگاه خلبانان شهید برادران دلحامد با حضور امیر سرتیپ نصیر زاده افتتاح شد.

۲۷۲۱۵

کد خبر 1366943

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =