استوکس اینگونه ناباورانه تراکتور را ۵۰۰ هزار دلار تیغ زد/ خطر جدی در کمین پرسپولیس !

اتفاق میان تراکتور و استوکس ممکن است بین او و پرسپولیس هم رخ دهد و مدیران پرسپولیس از همین حالا باید مراقب این موضوع باشند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ آنتونی استوکس برخلاف تصور همگان توانست در پرونده شکایت از باشگاه تراکتور پیروز شود و این تیم را محکوم کند. استوکس فصل قبل در میانه راه مدتی تراکتور را ترک کرد و وقتی به تبریز برگشت، مدیریت تراکتور به جای شکایت، قراردادش را ۲۵ درصد افزایش داد. با این حال استوکس دوباره ایران را ترک کرد ولی تراکتوری‌ها باز هم از او شکایت نکردند و پرونده‌اش‌ باز ماند. استوکس هم تصمیم گرفت برای فصل دومش که در این تیم هم نبود از تراکتور به فیفا شکایت کند. شکایتی که با دفاع تراکتوری‌ها همراه شد و فیفا هم حکم داد که تراکتور فقط باقی مانده قرارداد سال قبل را پرداخت کند و پرداخت قرارداد سال دوم را رد کرد. نکته مهم بیخیالی تراکتوری‌ها است که از استوکس شکایت نکردند و اقدامات لازم را انجام ندادند. اگر فیفا شکایت استوکس برای سال‌های بعدی را هم تایید می‌کرد تراکتور باید مبلغی در حدود ۱/۶ میلیون دلار به او می‌داد.
مشابه ماجرای استوکس و تراکتور حالا میان این بازیکن و پرسپولیس در حال وقوع است و مدیران پرسپولیس باید از سرنوشت تراکتور درس بگیرند و اقدامات لازم را انجام دهند تا بعدا غافل‌گیر نشوند.

255 41

کد خبر 1367089

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =