۰ نفر
۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۰
هوک: سیاست فشار بر ایران ادامه خواهد یافت

فارس نوشت: نماینده ویژه دولت آمریکا در امور ایران روز پنجشنبه از تداوم فشارهای کشورش بر ایران خبر داد.

به نوشته خبرگزاری «رویترز» «برایان هوک» نماینده ویژه دولت آمریکا در امور ایران  در نشست خبری گفت: سیاست فشار حداکثری ما بر رژیم ایران ادامه خواهد یافت.»

 وی در ادامه مدعی شد که تحریم‌های آمریکا علیه ایران مانع ارسال کمک به این کشور در زمینه پزشکی نیست.

برایان هوک در ادامه مدعی ارسال پیامی از مجاری دیپلماتیک به ایران جهت کمک رسانی در مقابله با ویرس کرونا شد و افزود که ایران به سرعت با کمک آمریکا مخالفت کرد.

یک مقام ایرانی نیز در گفت‌وگو با رویترز گفت: «افزایش فشار واشنگتن علیه ایران جنایت علیه بشریت است. همه جهان باید برای غلبه بر بیماری کرونا به همدیگر کمک کنند.»

این در حالی است که یک رسانه آمریکایی نیز روز پنجشنبه با اشاره به نقش تحریم‌های آمریکا در شیوع ویروس کرونای جدید در ایران نوشت، زیرساخت‌های بهداشت عمومی ایران تحت «فشار حداکثری» قرار گرفته است. 

کارشناسان مسائل تحریمی به وبگاه «دیلی‌بیست» گفته‌اند سیاست دولت «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا در اعمال تحریم‌های فلج‌کننده علیه ایران از طریق سیاست فشار حداکثری شدت شیوع ویروس کرونای جدید در ایران را بیشتر کرده است.

310311

کد خبر 1367239

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • ایرانی IR ۱۴:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۱
  88 0
  جنایتکار
 • 09172600745 RO ۱۸:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۱
  73 0
  واقعن هوک وامثال هوک چقدر ازانسانیت بی بهره هستند که دراین شرایط که ایران با بیماری وحشتناکی دست وپنجہ نرم می‌کنند وھستندخانوادهایی که در داغ ازدست دادن عزیزانشان هستند این آشغالها از فشار حداکثری حرف می زنند... جهت اطلاع غرب زده ایی داخلی که فکر می‌کنند آمریکا فرشته نجاتشان هستند..
 • DE ۰۵:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۲
  0 0
  ما چه تحریم باشیم چه نباشیم باید دارو را از ناصر خسرو بخریم.