«به‌خاطر سارا» پس از ۲۰ سال، رایگان و اینترنتی آمد

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، روز یکشنبه ۳ فروردین، نمایش «به‌خاطر سارا» به کارگردانی حمید گلی را روی پرتال اینترنتی خود قرار می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در روزهایی که مردم به ماندن در خانه تشویق شده‌اند، هر روز صبح، یکی از تولیدات سینمایی یا تئاترهای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در پرتال اینترنتی‌اش منتشر می‌شود.

به همین منظور، تئاتر «به‌خاطر سارا» به کارگردانی حمید گلی که در آن ۲ عضو دیگر گروه «فیتیله‌ای‌ها» یعنی محمد مسلمی و علی فروتن نقش‌آفرینی کرده‌اند، روز یکشنبه سوم فروردین از ساعت ۹ صبح به نمایش در می‌آید.

تئاتر «به‌خاطر سارا» تولید سال ۱۳۷۹ مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است.

این نمایش داستان ۳ مردی است که برای یافتن گنج به سفر می‌روند. آن‌ها محل گنج را می‌یابند اما بر سر آن با هم درگیر می‌شوند تا پیرمردی دنیا دیده آن‌ها را آگاه می‌سازد که همه چیز در دست خدا است اگر آن‌ها طالب گنج واقعی هستند آن را از خدا باید بخواهند.

این نمایش از ساعت ۹ صبح روز یک‌شنبه سوم فروردین به مدت ۲۴ ساعت روی خروجی این پرتال اینترنتی به نشانی omid.kpf.ir به ‌صورت رایگان قابل دسترس است.

در جریان برنامه پخش اینترنتی فیلم‌ها و تئاترهای کانون، پیش از این فیلم‌های «کلانتری غیرانتفاعی» به کارگردانی زنده‌یاد یداله صمدی، «خمره»، «هامون و دریا» و «بچه‌های نفت» به کارگردانی ابراهیم فروزش، «ساز دهنی» به کارگردانی امیر نادری، «قله دنیا» به کارگردانی عزیزالله حمیدنژاد، «سبز کوچک» به کارگردانی غلامرضا رمضانی، «آلبوم» به کارگردانی غلامرضا حیدرنژاد، نمایش «لپ گلی» به کارگردانی محمد مسلمی و «پایان رویاها» به کارگردانی محمدعلی طالبی بدین شکل به نمایش درآمدند.

نمایش اینترنتی این فیلم‌ها و تئاترها تا ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ ادامه دارد.

۵۷۵۷
کد خبر 1367484

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =