۲ نفر
۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۸
مالدینی و پسرش بر کرونا غلبه کردند

به نظر می رسد که پائولو مالدینی و پسرش دنیل بعد از ابتلا به ویروس کرونا روند رو به بهبود خود را پشت سر گذاشته اند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ دیروز در بیانیه رسمی باشگاه میلان گزارش شد که مدیر فنی باشگاه و پسرش که متولد سال ۲۰۰۱ است به ویروس کرونا مبتلا شده اند. پائولو در روزهای اخیر با یک شخص مبتلا به ویروس کرونا در ارتباط بوده و همین موضوع باعث آلودگی او شده است. مالدینی پدر و پسر هر دو در یک خانه زندگی می کنند و همین موضوع باعث شد که تست کرونای دنیل نیز مثبت شود.

در بیانیه منتشر شده توسط میلان آمده است: " میلان تایید می‌کند که مدیر فنی باشگاه یعنی پائولو مالدینی با شخص مبتلا به کرونایی در تماس بوده و علائم این بیماری را به شکل مداوم تجربه کرده است. همچنین بعد از آزمایش مشخص شد که تست کرونای او مثبت است. به همین ترتیب پسرش دنیل نیز بعد از او به کرونا مبتلا شده است.

پائولو و دنیل در وضعیت خوبی قرار دارند و پس از گذشت بیش از دو هفته در خانه خود و بدون تماس های خارجی، همانطور که در پروتکل های بهداشتی، پزشکی پیش بینی شده است گ، قرنطینه را برای زمان لازم به منظور بهبودی کامل بالینی پشت سر می‌گذارند."

حالا گاتزتا دلو اسپورت نیز تایید کرده که این پدر و پسر بر ویروس کرونا غلبه کرده اند؛ اتفاقی که در این دوره در استرس می‌تواند یک سیگنال فوق العاده مثبت برای مردم کشور ایتالیا باشد.

پائولو از تاریخ ۵ مارس یعنی سه روز قبل از دیدار دو تیم میلان و جنوا هیچ ارتباطی با تیم نداشته است. روزهایی که مالدینی درگیر هرج و مرج های مربوط به خداحافظی بوبان از میلان بود.

255 41

کد خبر 1367788

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =