تولید هشت هزار خبر در سال ۹۸ در شهرداری قزوین

این تعداد خبر، در این مدت، توسط رسانه‌های شهرداری قزوین شامل پرتال، رادیو شهر، هفته‌نامه پیام شهر، کانال خبر رسانی و روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری قزوین تولید و منتشر شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین ؛ حسین علیجانی سرپرست اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری قزوین گفت: این تعداد خبر، در این مدت، توسط رسانه‌های شهرداری قزوین شامل پرتال، رادیو شهر، هفته‌نامه پیام شهر، کانال خبر رسانی و روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری قزوین تولید و منتشر شده است.
وی بیان کرد: در این مدت ۲ هزار و ۳۴۱ خبر در پرتال شهرداری قزوین، ۳ هزار و ۵۰۶ خبر در فضای مجازی، ۳۰۳ خبر در هفته نامه پیام شهر و ۲ هزار و ۱۴۸خبر در رادیو شهر تولید و منتشر شده است.
علیجانی خاطرنشان کرد: حوزه روابط عمومی شهرداری قزوین شامل شهرداری مرکز، ۷ معاونت، ۳ منطقه، ۱۶ سازمان، ۷ حوزه و دهکده طبیعت است.
سرپرست اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قزوین گفت: در این مدت سازمان فرهنگی، ورزشی، اجتماعی با ۳۶۴ خبر، سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی با ۱۵۱ خبر، سازمان آتش نشانی با ۱۳۷ خبر و سازمان زیباسازی با ۱۳۶ خبر  در پرتال، بیش ترین همکاری را در این حوزه داشتند.
این مقام مسئول ضمن قدردانی از رسانه ها از انجام رسالت خبری خود و همراهی با مجموعه مدیریت شهری در راستای بهبود خدمت رسانی به شهروندان، خاطرنشان کرد: در سال ۹۸، ۲ هزار و ۹۶۳ خبر از شهرداری قزوین در صدا و سیمای مرکز قزوین منتشر شد که از این تعداد یک هزار و ۵۹۷ خبر در رادیو و یک هزار و ۳۶۶ خبر در سیمای مرکز قزوین بوده است.
وی با بیان این که ۳ هزار و ۱۰۴ خبر شهرداری قزوین در رسانه های مکتوب سراسری و محلی منتشر شده است، ادامه داد: از این تعداد ۲ هزار و ۲۱۸ خبر در خبرگزاری ها، ۳۴۲ خبر در رسانه های سراسری و ۵۴۴ خبر در رسانه های محلی بوده است.
علیجانی با تاکید بر این که صحت و دقت در انتشار اخبار و ایجاد ارتباط موثر با مخاطبان، اولویت اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری قزوین است، تصریح کرد: یکی از مهم ترین اهداف سال آینده در حوزه اطلاع رسانی شهری قزوین، ایجاد بستری مناسب تر برای انعکاس صدای شهروندان خواهد بود.

48

کد خبر 1367823

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =