واکنش توئیتری محمود صادقی به جدی شدن احتمال حمله بیولوژیکی آمریکا به ایران با ویروس کرونا

یک عضو شورای مرکزی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که سازمان پدافند غیرعامل احتمال حمله بیولوژیکی و ساختگی بودن ویروس کرونا توسط آمریکا را به صورت جدی بررسی کند.

به گزارش خبرآنلاین، محمود صادقی در مطلبی در صفحه توییتر خود با اشاره به بیانات امروز مقام معظم رهبری نوشت: «با توجه به اینکه رهبر انقلاب امروز مجددا احتمال حمله بیولوژیکی و ساختگی بودن ویروس کرونا توسط آمریکا را مطرح کردند، جا دارد مسئولان ذی‌ربط، بویژه قرارگاه پدافند زیستی سازمان پدافند غیرعامل، این احتمال را به صورت جدی بررسی کنند و نتیجه را بصورت قطعی به اطلاع عموم برسانند.»

آمریکا متهم ردیف اول ایجاد بحران کروناست

علاءالدین بروجردی، نیز با توجه به بیانات مقام معظم رهبری به مناسبت سال نو و عید مبعث گفت: آمریکا کشوری است که رسما معتقد به کنوانسیون منع سلاح‌های کشتار جمعی نیست و زیر بار این کنوانسیون نرفته است به همین دلیل اساسا بدگمانی نسبت به این کشور وجود دارد. طبیعتا آمریکایی‌ها متهم ردیف اول بحران کرونا هستند.

بنابر گزارش ایسنا، وی افزود: این اتهام را اولین بار سخنگوی وزارت خارجه چین متوجه آمریکا کرد مبنی بر اینکه این ویروس توسط آمریکایی‌ها منتقل شده است. در این شرایط مقامات آمریکایی صحبت از کمک به ایران را می‌کنند که مقام معظم رهبری کاملا منطقی به آن پاسخ دادند.

این نماینده مجلس توضیح داد:‌ آمریکا به عنوان دشمن اصلی جمهوری اسلامی ایران سیاست براندازی نظام را دنبال می‌کند و برای رسیدن به این هدف از هیچ اقدامی دریغ نخواهد کرد. بر همین اساس مقام معظم رهبری این استدال منطقی را بیان کردند که آمریکا امروز به شدت درگیر کرونا است و اگر می‌خواهد کمکی کند به مردم خود کمک نماید.

بروجردی یادآور شد: در بیشتر ایالات آمریکا حالت فوق‌العاده اعلام شده است. امروز آن‌ها حتی با مشکل تأمین مواد اولیه و غذایی روبرو هستند که ما در کشورمان این مشکل را نداریم. پس با توجه به اتهامی که متوجه آمریکاست درباره شیوع این ویروس در دنیا آن‌ها غیرقابل اعتماد بوده و عقل سلیم نمی‌پذیرد که کشوری که خود این ویروس را بوجود آورده بخواهد به ما کمک کند چون ممکن است باعث گسترش آن شود. بر همین اساس ما به هیچ وجه کمک آمریکا را نمی‌پذیریم.

۲۷۲۱۵

کد خبر 1367877

برچسب‌ها