فداکاری جالب ستاره‌های بارسلونا در مقابل بیماری کرونا

ورزش‌سه نوشت: ستارهای بارسلونا با درخواست مدیریت باشگاه مبنی بر کاهش موقت دستمزدهایشان موافقت کرده‌اند.

شیوع ویروس کرونا در اروپا و به خصوص کشورهایی مانند اسپانیا و ایتالیا باعث لغو موقت مسابقات فوتبال شده و همین امر ضربات مالی شدیدی را به باشگاه ها زده است. نشریه آ.اس مدعی شد جوزپ ماریا بارتومئو رئیس بارسلونا، با بازیکنان ارشد این تیم صحبت کرده و از آنها خواسته اوضاع را درک کرده و با درخواست برای کاهش موقت حقوق شان موافقت کنند.

طیق ادعای این نشریه مذاکرات مدیریت باشگاه با بازیکنان مثبت بوده و آنها پذیرفته اند از بخشی از دستمزدشان برای کمک به باشگاه در این شرایط موافقت کنند تا بارسلونا بتواند از این مقطع بحرانی و عجیب به سلامت عبور کند.

شیوع ویروس کرونا باعث قطع شدن درآمدهایی مانند حق پخش و فروش بلیت استادیوم شده و همچنین با توجه به تعطیل بودن اماکن عمومی، آنها از درآمدهایی همچون بازدید عموم از موزه، فروشگاه های رسمی و مواردی از این دست نیز محروم شده اند. 

ابتدای هفته جلسه ای میان اعضای مدیریتی باشگاه به صورت ویدئویی برگزار شده و آنجا جوزپ ماریا بارتومئو به گوش اعضا رسانده خسارات حاصل از این ویروس جبران ناپذیر بوده و به برنامه ریزی جدیدی برای ایجاد تعادل در صورت مالی باشگاه نیاز دارد. اخبار حاکی ازجلسه مدیریت بارسا با بازیکنانی چون لیونل مسی، جرارد پیکه، سرخیو بوسکتس و مارک آندره تراشتگن بود و به نظر این مذاکرات رضایت بخش بوده است. در حال حاضر اخباری مبنی بر احتمال رخ دادن شرایطی مشابه در دیگر باشگاه های اروپایی نیز منتشر شده است.

43257

کد خبر 1367990

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =