نخستین فراخوان استانی داستان وشعر " بر بال ابرها" در شهرکرد بام ایران بام سلامتی اعلام شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از اعلام نحستین فراخوان داستان وشعر " بر بال ابرها" بام ایران، بام سلامتی در این استان به همت مجمع انجمن های ادبی خبر داد و گفت: این جشنواره با هدف حمایت از پیشگامان مبارزه با ویروس کرونا و تقبیه محتکران برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری ،ابراهیم شریفی افزود: تولید داستان ، شعر و قطعه ادبی  پیرامون موضوع مقابله با ویروس کرونا با تمرکز بر آگاهی‌بخشی موثر و ایجاد شور و نشاط اجتماعی از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره به شمار می‌رود.
وی با بیان اینکه این فراخوان در دو بخش است، تصریح کرد: بخش داستان ، شعر و قطعه ادبی و بخش ویژه با عنوان نامه ای به پرستار که باید شور و نشاط اجتماعی و امیدآفرینی را مدنظر داشته باشندو باید قابلیت انتشار در فضای مجازی را داشته باشد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری افزود: «مدافعان سلامتی (ایثار و فداکاری جامعه پزشکی و پرستاران خط مقدم مبارزه)»، صبر ، ایمان و از خود گذشتگی ملت ، کرونا و احتکار ، ایثار و پرستاران ، فداکاری جامعه پزشکی  و بسیج مردمی و کرونا  »، «بسیج مردمی و حرکت‌های خودجوش در جهت مهار ویروس کرونا» و «مقابله با سودجویان و محتکران کالاهای بهداشتی» از جمله موضوعات این فراخوان به شمار می‌رود.
شریفی خاطرنشان کرد: شرکت‌کنندگان می‎توانند آثار خود را تا ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ با ذکر مشخصات خود به شماره واتس آپ ۰۹۱۳۱۸۴۱۵۵۴ و ۰۹۳۵۶۲۶۰۲۳۷ ارسال کنند.

46

کد خبر 1368064

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =