سرلشکر باقری: بیمارستان‌های نیروهای مسلح هیچ اعتبار یا تجهیزات دولتی برای مقابله با کرونا دریافت نکردند

تسنیم نوشت: رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: بیمارستان‌های نیروهای مسلح از جمله مراکز درمانی نیروی انتظامی هیچگونه اعتبار یا تجهیزات دولتی در زمینه مقابله با کرونا دریافت نکرده‌اند با این حال اقدامات شاخصی در حوزه پیشگیری، فرهنگ‌سازی و درمان انجام داده‌اند.

سرلشکر محمدحسین باقری در جریان ارتباط صوتی و تصویری با بیمارستانهای ولیعصر (عج ) و الغدیر نیروی انتظامی، طی گزارش‌های جداگانه توسط رؤسای این بیمارستان‌ها در جریان آمار و عملکرد کمی و کیفی آنها در خدمت‌رسانی به بیماران کرونایی قرار گرفت.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به اینکه بیمارستانهای نیروی انتظامی از ابتدای شیوع ویروس کرونا در کشور با تمام ظرفیت و توان، آماده پذیرش و خدمات‌رسانی به بیماران بوده‌اند، از مشارکت فعال این مراکز درمانی در خدمات‌رسانی به بیماران مبتلا به کرونا قدردانی کرد.

وی تصریح کرد: بیمارستانهای نیروهای مسلح از جمله مراکز درمانی نیروی انتظامی هیچگونه اعتبار یا تجهیزات دولتی در زمینه مقابله با کرونا دریافت نکرده‌اند با این حال اقدامات شاخصی در حوزه پیشگیری، فرهنگ‌سازی، مراقبت و درمان انجام داده‌اند که جای تقدیر و تشکر دارد.

باقری با اشاره به پیشگام بودن مراکز درمانی نیروی انتظامی، سپاه و ارتش در مشارکت و هم‌افزایی با وزارت بهداشت در بحرانها از پیش‌بینی بسته‌های حمایتی و تشویقی کادر درمانی و به‌روزرسانی امکانات و تجهیزات این مراکز خبر داد.

۲۷۲۱۵

کد خبر 1368130

برچسب‌ها