۰ نفر
۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۱
قرنطینه شدن مربی شهرخودرو در ایتالیا

مربی تیم فوتبال شهرخودرو مشهد در ایتالیا قرنطینه شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ با گسترش ویروس کرونا در سطح جهان و تعطیلی مسابقات فوتبال در اکثر کشورها، اهالی فوتبال هم در قرنطینه به سر می برند تا از شر این ویروس در امان باشند.یکی از این افراد مربی ایتالیایی تیم شهرخودرو مشهد است که با تعطیلی رقابت های لیگ برتر ایران راهی کشور خود شده است.

 استفانو کوزین مربی ایتالیایی شهرخودرو مشهد درباره حضور در ایران و مقابله با کرونا گفت: من وقتی در امارات مربیگری می‌کردم اغلب با تیم‌های ایرانی روبرو می‌شدیم و بازی‌ها را که آنالیز می‌کردم از تماشاگران زیاد لیگ ایران تعجب کردم. ایرانی‌ها مردمی خونگرم و مهربان هستند و اکنون نیز در شهرخودرو مشهد هستم.

او در بخش دیگری از سخنان خود گفت: خوشبختانه در ایران خیلی زود به مقابله با کرونا پرداختند و من، چون در هتل زندگی می‌کردم دیدم که آنجا چقدر خلوت شده است و رستوران‌ها خالی است. مردم خیلی رعایت می‌کنند و مثلا در تیم ما مداوم محصولات بهداشتی بین اعضا توزیع می‌شد. باید هم همینطور باشد و مردم مسئله حضور در خانه‌ها را جدی بگیرند. لیگ برتر نیز بدون تماشاگر برگزار شد تا اینکه تصمیم گرفته است بازی‌ها لغو شود. فکر کنم اواخر ماه آوریل دوباره لیگ برتر از سر گرفته شود. من بعد از ایران به ایتالیا رفتم و در اینجا قرنطینه هستم.

254 251

کد خبر 1368214

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =