پیام تسلیت لاریجانی، ولایتی، جهانگیری و عارف به خانواده شهید لولاچیان و حجت الاسلام سید میثم خامنه‌ای

علی اکبر ولایتی، علی لاریجانی و محمدرضا عارف درگذشت مادر شهید محمدرضا لولاچیان و همسر حاج محمود لولاچیان را تسلیت گفتند.

به گزارش خبرآنلاین، مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل با صدور پیامی، درگذشت عزت السادات خاموشی، مادر شهید محمدرضا لولاچیان و همسر حاج محمود لولاچیان را تسلیت گفت.

متن پیام تسلیت علی اکبر ولایتی به نقل از ایسنا به شرح ذیل است؛

«بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
جناب آقای حاج محمود لولاچیان

خبر درگذشت همسر گرامی جنابعالی سرکار خانم "سیده عزت خاموشی " موجب تاثر و تاسف فراوان گردید.

اینجانب درگذشت آن مرحومه و مادر شهید والامقام محمد رضا لولاچیان را به جنابعالی و بازماندگان تسلیت عرض نموده و برای آن مرحومه، رحمت و مغفرت واسعه الهی و برای خانواده ایشان و سایر بستگان اجر جزیل و صبر جمیل مسئلت دارد.»

پیام تسلیت لاریجانی در پی درگذشت مادر شهید محمدرضا لولاچیان
همچنین در پی درگذشت حاجیه خانم «عزت السادات خاموشی» همسر آقای حاج «محمود لولاچیان» و مادر شهید «محمدرضا لولاچیان»، رییس مجلس شورای اسلامی پیام تسلیتی صادر کرد.

متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
انالله و اناالیه راجعون
جناب آقای حاج محمود لولاچیان

درگذشت  همسر مکرمه و مومنه جنابعالی ، مادر صبور و فداکار  شهیدگرانقدر،  محمدرضالولاچیان  موجب تاسف و تاثر شد.  مصیبت وارده را به جنابعالی، خانواده معزز و بستگان محترم  تسلیت عرض نموده، برای آن مرحومه مغفوره، از درگاه احدیت،  رحمت واسعه و همجواری با فرزند شهیدش و برای  جنابعالی و  بازماندگان مکرم، صبر جمیل  و اجر  جزیل مسئلت می نمایم.

جهانگیری درگذشت مادر شهید محمدرضا لولاچیان را تسلیت گفت

معاون اول رئیس جمهور نیز درگذشت عزت السادات خاموشی، مادر شهید گرانقدر محمدرضا لولاچیان را تسلیت گفت.

متن پیام اسحاق جهانگیری به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای سید مهدی خاموشی

درگذشت خواهر مکرمه تان سرکار خانم عزت السادات خاموشی، مادر شهید گرانقدر محمدرضا لولاچیان موجب تأسف و تأثر شد. مصیبت فقدان این بانوی مؤمنه و فداکار را به جنابعالی، بستگان و به ویژه همسر بزرگوار و فرزندان عزیز آن مرحومه تسلیت می گویم و از خداوند متعال برای آن فقیده سعیده رحمت و غفران واسعه الهی و همنشینی با فرزند شهیدش و برای بازماندگان صبر و اجر مسألت دارم.

عارف درگذشت «عزت‌السادات خاموشی» را تسلیت گفت

همچنین رییس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی درگذشت "عزت السادات خاموشی" را به خانواده لولاچیان و سید میثم خامنه ای تسلیت گفت.

به گزارش ایسنا، پیام تسلیت محمدرضا عارف به شرح زیر است:

«خانواده محترم لولاچیان

درگذشت سیده مؤمنه و بانوی ماجده، حاجیه خانم سیده عزت خاموشی موجب تاثر و تالم شد.

ضمن تسلیت این ماتم به همسر محترم این بانوی والامقام جناب آقای حاج محمود لولاچیان، فرزندان ایشان، داماد بزرگوار، جناب آقای حجت الاسلام والمسلمین سید میثم خامنه ای و سایر بستگان داغدار، از  درگاه الهی برای آن مرحومه مغفوره، عنایات خاصه حضرت صدیقه طاهره (سلام الله علیها) و همنشینی با فرزند شهیدش، و برای بازماندگان معزز صبر و اجر و  سلامتی مسألت می‌نمایم.»

مرحومه «عزت السادات خاموشی» همسر حاج «محمود لولاچیان» و مادر شهید «محمدرضا لولاچیان» بود.

2727

کد خبر 1368469

برچسب‌ها