۱۵ نفر
۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۵
کشف ۲۰ کیلو گوشت خوک در چلوکبابی

مهر نوشت: معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی پایتخت از کشف ۲۰ کیلو گوشت خوک در چلوکبابی ای در پایتخت خبر داد و گفت: واحد صنفی با دستور قضائی پلمب شد.

سرهنگ نادر مرادی  در تشریح کرد: با دریافت خبری مبنی بر اینکه متصدی یک واحد صنفی چلوکبابی در حوالی خیابان شریعتی به مشتریانش کباب گوشت خوک و فرآورده‌های گوشتی برخی حیوانات حرام گوشت عرضه می‌کند. بررسی موضوع به طور ویژه در دستور کار مأموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی پایتخت قرار گرفت.

وی بیان داشت: در رصدهای اطلاعاتی هویت متصدی چلوکبابی و نشانی واحد صنفی شناسایی شد و نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

این مقام قضائی عنوان کرد: با هماهنگی‌های قضائی صبح امروز پنجم فروردین ماه تیمی از مأموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی به چلوکبابی مذکور اعزام و موفق شدند در بازرسی از چلوکبابی ۲۰ کیلو گوشت خوک و فرآورده‌های گوشتی شامل سوسیس و کالباس تهیه شده از گوشت خوک کشف کنند.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت در پایان با اشاره به اینکه متصدی چلوکبابی دستگیر و واحد صنفی با دستور قضائی پلمب شد، خاطر نشان کرد: با تکمیل تحقیقات پلیسی متهم برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

۲۳۵۲۳۵
کد خبر 1368585

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =