رئیس پلیس آگاهی کشور: همدان یکی از استانهای امن کشور است

رئیس پلیس آگاهی کشور گفت: دار حسن خانی: مأموریت‌های محوله پلیس در سال ۹۸ به نحو احسن انجام شد.

به گزارش خبرآنلاین از همدان ؛ سردار محسن حسن خانی، رئیس پلیس آگاهی ناجا که در بازدید از قرارگاه بهداشت و درمان امام رضا (ع)  استان همدان سخن می گفت با اعلام مطلب فوق افزود: همدان یکی از استان‌های امن کشور است که رضایت مندی شهروندان نیز از  عملکرد انتظامی استان رضایت بخش بوده است.

وی خاطرنشان کرد: در سال گذشته، بر حجم مأموریت‌های نیروی انتظامی افزوده شد اما کارکنان این نیرو مأموریت‌های محوله را به نحو احسن انجام دادند.

رئیس پلیس آگاهی کشور با اعلام اینکه شروع سال ۹۸ با سیل و پایان آن با ویروس کرونا بوده گفت: نیروی انتظامی در راستای تامین امنیت مردم فوق جهادی کار می‌کند.

سردار حسن خانی خاطرنشان کرد: همه کارکنان پلیس به معنی واقعی کلمه مجاهد فی سبیل الله هستند و تلاش‌هایی  که از سوی پلیس در تمامی نقاط کشور برای برقراری نظم و امنیت مردم صورت می‌گیرد، قابل تقدیر است.

رئیس پلیس آگاهی ناجا با اشاره به اینکه کارها باید برای رضای خداوند متعال باشد، اظهار داشت: کاری که برای رضایت خداوند نباشد هیچ ارزش و اجری نخواهد داشت.

این مقام انتظامی با قدردانی از تلاش‌ها و مدیریت بسیار خوب سردار "کامرانی صالح" فرمانده انتظامی استان همدان، تصریح کرد: عملکرد پلیس استان در تمامی حوزه‌های کاری بسیار مطلوب و درخشان است.

۴۶

کد خبر 1369130

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =