معاون استاندار همدان : جلب همکاری مردم، مهمترین پیش شرط غلبه بر کرونا است

معاون سیاسی امنیتی استانداری همدان گفت: بی تردید قانع کردن و جلب همکاری مردم لازمه و مهمترین پیش شرط غلبه بر ویروس کرونا است.

به گزارش خبرآنلاین از همدان ؛ مصطفی آزادبخت که در نشست اعضای شورای اطلاع رسانی استان همدان سخن می گفت، اقناع مردم را مهمترین راهکار غلبه بر کرونا دانست و خاطرنشان کرد: باید در زمینه قانع کردن مردم تلاش کرد تا سیاست های ابلاغی ستاد مقابله با کرونا به خوبی اجرا و شاهد کاهش سیر نزولی این ویروس در استان باشیم.

معاون سیاسی استاندار همدان با اشاره به اینکه ۸۰ درصد همدانی‌ها برای مقابله با کرونا همکاری دارند، تصریح کرد: باید با تدوین برنامه ای نسبت به قطع منافع نامشروع عده ای سودجو اقدام کرد.

وی عملکرد حوزه بهداشت و درمان همدان در زمینه مقابله با ویروس کرونا را مطلوب دانست و گفت: متاسفانه افزایش حضور مردم در اماکن عمومی و بازار برای خرید در روزهای منتهی به عید نوروز موجب افزایش شمار مبتلایان به کرونا در استان شد.

آزادبخت با اعلام اینکه به منظور پیشگیری از حضور مسافران در همدان اقدام به تعطیلی اماکن گردشگری شده است، افزود: تمامی موزه ها، اماکن گردشگری، تاریخی، سیاحتی و زیارتی استان برای جلوگیری از شیوع کرونا تعطیل شد.

48

کد خبر 1369222

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =