جلال حسینی اسطوره فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا شد

ورزش سه نوشت: در پایان نظرسنجی وبسایت کنفدراسیون فوتبال آسیا، سیدجلال حسینی بیش از نصف رای ها را به خود اختصاص داد و بالاتر فرهاد مجیدی، اول شد.

سه روز قبل سایت رسمی AFC گزارشی را از برترین بازیکنان ایرانی لیگ قهرمانان آسیا منتشر کرد که در آن جلال حسینی، فرهاد مجیدی، مهدی رحمتی، احسان حاج صفی و قاسم حدادی فر حضور داشتند. در پایان این گزارش نیز از مخاطبان خواسته شد تا به اسطوره مورد علاقه خود رای بدهند.

در روز نخست نظرسنجی سیدجلال حسینی قاطعانه در صدر بود اما دیروز استقلالی ها رای فرهاد مجیدی را بالاتر بردند تا این که حتی آمار به ۵۴-۴۴ رسید ولی در شرایطی که پیروزی مجیدی قطعی به نظر می‌رسید، اشتراک گذاری لینک این نظرخواهی از سوی پرسپولیسی ها، نتیجه را تغییر داد.

حالا در پایان، با مشارکت پنج میلیون و پانصد هزار نفر نظرسنجی به پایان رسیده و سیدجلال حسینی پیروزی را به ارمغان آورده است. او ۵۱ درصد رای داشته و فرهاد مجیدی هم ۴۸ درصد از رای مردمی را به خود اختصاص داده و بقیه روی هم یک درصد رای دارند.

این در حالی است که بسیاری از کاربران در طول این سه روز گزارش راهکارهای تقلبی برای افزایس رای را به AFC ارسال کرده‌اند. روز گذشته بعد از این که مجیدی از سیدجلال پیشی گرفت، پرسپولیسی ها چنین ادعایی را داشتند و حالا این هواداران استقلال هستند که اعتقاد دارند طرفداران پرسپولیس نظرسنجی را دور زده‌اند.

254 43

کد خبر 1369595

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =