ورود به مناطق تحت مدیریت اداره کل حفاظت محیط زیست استان لرستان ممنوع شد

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان لرستان گفت: بنا به مصوبه ستاد مدیریت بیماری کرونا استان لرستان در تاریخ هفتم فروردین ۹۹ و به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، ورود گردشگران به کلیه مناطق تحت مدیریت اداره کل حفاظت محیط زیست استان لرستان تا اطلاع ثانوی ممنوع شد.

به گزارش خبرآنلاین از لرستان، «مهرداد فتحی بیرانوند» گفت:براساس تصمیمات اتخاذ شده در ستاد مدیریت بیماری کرونا و با هدف جلوگیری از ازدحام شهروندان در مناطق تحت مدیریت و تفرجگاههای داخل مناطق و به منظور قطع زنجیره انتقال ویروس کووید ۱۹، مقرر شد از ورود افراد به مناطق حفاظت شده، پناه گاه حیات وحش ، تالابها و اثر طبیعی ملی تا اطلاع ثانوی جلوگیری شود و هیچگونه مجوزی برای ورود به این مناطق تحت مدیریت صادر نشود.
 
فتحی با اشاره به اینکه همه ساله با شروع فصل بهار علاقه مندان به طبیعت و  گردشگران زیادی از مناطق تحت مدیریت استان بازدید می کردند گفت: به دلیل شرایط ویژه پیش آمده و شیوع ویروس کرونا ورود به مناطق تحت مدیریت از تاریخ هشت فروردین تا اطلاع ثانوی خصوصا در  سیزده نوروز ( روزانس با طبیعت) ممنوع خواهد بود.

مدیر کل حفاظت محیط زیست لرستان با تقدیر از تلاشهای شبانه روزی کادر درمانی استان گفت: ما مدافعان طبیعت تلاشهای این عزیزان را فراموش نکرده و در راستای کمک به این عزیزان آماده هرگونه همکاری هستیم.

48

کد خبر 1369599

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =