دستور رئیس کل دادگستری استان البرز برای نظارت بر نحوه اجرای «طرح فاصله گذاری اجتماعی»

دادستان عمومی و انقلاب کرج گفت که رئیس کل دادگستری استان البرز دستور داده کلیه روسای دادگستری و دادستان های استان بر حسن اجرای «طرح فاصله گذاری اجتماعی» نظارت کنند.

 به گزارش خبرآنلاین استان البرز، حسن مددی دادستان عمومی و انقلاب کرج در خصوص اجرای «طرح فاصله گذاری اجتماعی و کنترل ورودی و خروجی شهرهای استان» گفت: کیفیت نحوه اجرای این طرح در ستاد استانی کرونا به تصویب رسیده است و عوامل اجرایی و انتظامی مکلف به ممانعت از ورود افراد غیربومی به استان و جلوگیری از خروج افراد بومی شده اند.

وی افزود: رئیس کل دادگستری استان البرز برای نظارت دقیق تر و بیشتر بر اجرای این طرح به کلیه روسای دادگستری و دادستان ها دستور داده به صورت تصادفی و اعلام نشده در محل های اجرای طرح حاضر شده و ضمن بازدید میدانی در جریان نحوه اجرای طرح قرار گیرند.

دادستان کرج گفت: این دستور به کلیه مدیران قضایی استان ابلاغ شده و گزارش این بازدیدها به دادستان مرکز استان ارائه خواهد شد تا پس از انعکاس به رئیس کل دادگستری استان البرز، تصمیمات مقتضی اخذ شود.

48

وی در پایان از مردم استان البرز خواست به منظور همراهی در اجرای این طرح و ریشه کن کردن کرونا، از ترددهای غیرضروری در سطح شهر اجتناب کنند.

کد خبر 1369743

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =