روایت دیاباته از روزی که هواپیما را به خاطر او نگه داشتند!

شیخ دیاباته مهاجم اهل مالی استقلال که این روزها به فرانسه رفته در مصاحبه با نشریه فرانس فوتبال صحبت‌های جالبی مطرح کرده.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ شیخ دیاباته مهاجم مالیایی استقلال تهران چند روز پیش به دلیل تعطیلی فوتبال در ایران و شیوع بیماری کرونا راهی کشور فرانسه شده. دیاباته که این روزها همچنین اخباری در صورت عدم بازگشت او به ایران به دلیل دریافت نکردن مطالبات مطرح می‌شود در کشور فرانسه مصاحبه‌ای با فرانس فوتبال انجام داده که اتفاقا نشان می‌دهد اگر مطالبات خود را دریافت کند تمایل زیادی برای بازگشت به ایران دارد.

دیاباته در بخشی از صحبت‌هایش داستان جالب نگه داشتن هواپیما را اینطور تعریف می‌کند: آن قدر من را در ایران دوست دارند که برای رفاه حالم دست به کارهایی می زنند که نمونه اش را نمی توانستم جای دیگری از جهان تجربه کنم. یک بار مجبور بودم به فرانسه برگردم اما بنا به دلایلی دیر به فرودگاه رسیدم و گیت بسته شده بود. حتی پرواز آماده پریدن بود اما وقتی دیدند مسافر جامانده از پرواز شیخ دیاباته مهاجم استقلال است همه کاری کردند که من بتوانم وارد هواپیما شوم. کارکنان فرودگاه با تهدید این که تا من سوار نشوم اجازه پرواز از باند را نمی دهند تماس های زیادی گرفتند تا سوار هواپیما شوم. مدام می شنیدم که می گفتند شیخ باید در این پرواز حضور داشته باشد. شاید این موارد هرگز برای من در سایر کشورها رخ ندهد و اینجا بود که پی بردم چقدر برایم اهمیت قائل هستند.شاید حتی در خود مالی که کشور من نیز هست این گونه با من رفتار نمی کردند.

43257

کد خبر 1370014

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =