در ایام نوروز روزانه چند لیتر بنزین مصرف می شود؟

تسنیم به نقل از سخنگوی شرکت پخش فراورده های نفتی نوشت: از ابتدای فروردین ماه تا پایان روز هشتم این ماه، متوسط مصرف روزانه بنزین به حدود ۴۹ میلیون لیتر رسید.

فاطمه کاهی، سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با اشاره به کاهش ترددهای بین شهری اظهار داشت: از ابتدای فروردین ماه تا پایان روز هشتم این ماه، متوسط مصرف روزانه بنزین به حدود ۴۹ میلیون لیتر رسیده است.

وی افزود: جایگاه های عرضه سوخت به صورت مستمر و همچون گذشته در مدار بهره برداری و در حال ارائه سوخت هستند و در هیچ شرایطی، جایگاه های عرضه سوخت تعطیل نخواهند شد.

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با تأکید بر رعایت مسائل بهداشتی در جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در جایگاه های عرضه سوخت، گفت: مکاتباتی با وزارت بهداشت برای تأمین مواد ضدعفونی کننده در جایگاه ها صورت پذیرفته و در برخی موارد، در تأمین دستکش و ماسک نیز، بسته به شرایط تأمین در منطقه برای مراجعین اقدام شده است.

کاهی همچنین در پاسخ به سوالی در خصوص وضعیت کارمزد جایگاه ها و گلایه هایی که بعضا برخی جایگاه داران از تعیین تکلیف این موضوع در سال ۹۹ دارند، گفت: این موضوع در دست بررسی است.

۲۲۳۲۲۷

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1370052

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =