۰ نفر
۱۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۳
کمدین باسابقه در «صبح عید با شما»

اصغر سمسارزاده چهره قدیمی عرصه کمدی در برنامه زنده «صبح عید با شما» رادیو ایران حضور پیدا می‌کند.

به گزارش خبرآنلاین، به نقل از شبکه رادیویی ایران، اصغر سمسارزاده چهره قدیمی عرصه کمدی یازده فروردین در برنامه زنده «صبح عید با شما» رادیو ایران حضور پیدا می کند.

ساجد قدوسیان تهیه کننده و سردبیر برنامه «صبح عید با شما» گفت: اصغر سمسارزاده بدون شک از محبوب ترین هنرمندان و کمدین های سرزمین ماست و بارها هنگام ضبط برنامه «صبح جمعه با شما» در حضور مردم شاهد استقبال کم نظیر مخاطبان و طرفداران این هنرمند مردمی بوده ام. هر چند اصغر سمسارزاده سال‌هاست که با برنامه «صبح جمعه با شما» همکاری می‌کند اما کمتر دیده شده که او به صورت زنده در برنامه ای حضور پیدا کند. به همین جهت و به دلیل شرایطی که ویروس کرونا برای مردم دنیا و کشورمان ایجاد کرده از اصغر سمسارزاده خواستم تا به استودیوی پخش رادیو ایران بیاید و در طول برنامه «صبح عید با شما» به صورت زنده فضای مفرحی را برای مخاطبان ایجاد کند. ایشان پذیرفتند و یازدهم فروردین در برنامه حضور پیدا می کنند.

برنامه «صبح عید با شما» ویژه برنامه گروه «صبح جمعه با شما» در ایام نوروز است که هر روز ساعت ۹:۳۰ صبح تا ۱۲ ظهر به تهیه کنندگی و سردبیری ساجد قدوسیان از آنتن رادیو ایران پخش می‌شود.

۲۴۱۲۴۱
کد خبر 1370302

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =