بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران به مناسبت یوم‌الله ۱۲ فروردین

دوازدهم فروردین یکی از ایام الله بزرگ و مهم در تاریخ انقلاب اسلامی است و رأی بیش از ۹۸ درصدی ملت ایران در این روز به یادماندنی در حمایت از استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی، هیچگاه فراموش نخواهد شد.

به گزارش خبرآنلاین در این بیانیه آمده است: تقارن چهل ویکمین سالگرد تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی با اعیاد شعبانیه را باید به  فال نیک گرفت و توجه داشت که یوم‌الله ۱۲ فروردین نه تنها عید ملت ایران محسوب می شود بلکه این روز بزرگ متعلق به تمامی مسلمانان و آزادی خواهان جهان بودهو به عنوان روز احیای اسلام و زنده شدن خاطرات انقلاب اسلامی،مایه تبریک و مباهات است.

این روزها شاهد جدال مسئولان و ملت ایران برای شکست ویروس منحوس کرونا هستیم که متأسفانه تاکنون جان تعدادی از هموطنان ما را گرفته است. امروز پرستاران و پزشکان و کادر درمانی کشور در خط مقدم دفاع از سلامت کشور قرار دارند و تلاش جهادی و شبانه روزی مدافعان سلامت شایسته تقدیر و ستایش است. مدافعانی که تاکنون ده ها شهید را در راه حفظ و حراست از جان مردم تقدیم کرده اند.

در کنار تلاش خستگی ناپذیر مدافعان سلامت، باید از مجاهدت شبانه روزی گروه های جهادی تقدیر شود. گروه های مردمی که با حضور به موقع در صحنه، بار دیگر همدلی و همراهی ملت ایران را به معرض نمایش گذاشتند و صحنه های بی نظیری از عشق و ایمان و بصیرت را به نمایش گذاشتند و بدون تردید نزد خداوند متعال دارای اجری عظیم هستند.

سال ۱۳۹۹ از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال جهش تولید نامگذاری شده است، سالی که باید ضمن حمایت از تولیدکنندگان و کارآفرینان، تولید ملی تقویت و اقتصاد کشور شکوفا شودو در این راستا این باور در میان تمام بدنه مدیران نهادینه گردد که تنها راه حل نجات کشور، تکیه بر توان داخلی و حمایت و رونق تولید است.وظیفه آحاد مردم و مسئولان است که با تمام توان و ظرفیت برای تحقق منویات رهبری و حمایت از تولید داخلی به صورت جهادی و شبانه‌روزی به میدان آمده و شکوفایی تولید و رونق اقتصادی کشور را رقم بزنند.

از طرف دیگر،گام دوم انقلاب و رهنمودهای مدبرانه مقام معظم رهبری برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی در عرصه‌های مختلف، یک سند بی نظیر در اختیار متفکران و اندیشمندان است و باید آحاد مردم و مسئولان، در جهت تحقق منویات رهبری در گام دوم انقلاب به صورت جهادی به میدان بیایند.

در پایان ضمن ابراز همدردی با سیل زدگان، انتظار است که مسئولان کشور از تمام ظرفیت ها و پتانسیل‌های کشور، برای خدمت رسانی به مردم سیل زده و بازسازی مناطق آسیب‌دیده استفاده کنند.

به روح مطهر تمامی درگذشتگان بیماری کرونا که پیکرشان مظلومانه و غریبانه به خاک سپرده شد و تمام جانباختگان سیل اخیر درود می فرستیم و امیدواریم با لطف و عنایت الهی و توجهات ویژه اهل بیت عصمت و طهارت و در سایه تلاش و مجاهدت های مدافعان سلامت، گروه های جهادی و همکاری و همدلی ملت ایران، شاهد ریشه کن شدن ویروس کرونا در کشور باشیم.

2727

کد خبر 1370396

برچسب‌ها