نمره قبولی رسانه‌های استان قزوین در پیشگیری از شیوع "کرونا"

سید حسین بی نیاز گفت: رسانه های گروهی استان با مشارکت فعال در اطلاع رسانی و آگاهی بخشی مردم در پیشگیری از شیوع ویروس کرونا موفق عمل کردند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ سید حسین بی نیاز رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای استان قزوین اظهارکرد: اصحاب رسانه در استان قزوین از همان روزهای اولیه شیوع ویروس کرونا در صحنه بودند به ویژه صدا و سیما و خبرگزاری‌ها به وظیفه خود به خوبی عمل کردند تا مردم را از پیامدهای این ویروس آگاه کرده و هشدارهای لازم را بدهند.
وی بیان کرد: این اطلاع رسانی و هشدارهای پزشکان و کارشناسان بهداشت موجب شد تا بخش زیادی از شهروندان با مسئولان همراهی کنند و در منزل بمانند تا اقدامات انجام شده هدر نرود و به نتیجه برسد.
رئیس شورای اطلاع رسانی ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در استان قزوین یادآور شد: در خصوص ویروس کرونا ۳۷۱۵ لینک خبری داشتیم و ۲۱۶۰عکس و ویدئو در سایت‌های خبری و فضای مجازی منتشر شد که آگاهی بخش بود و در این زمینه در ردیف استان‌های برتر بودیم.
بی نیاز بیان کرد: هفته‌ای دو بار جلساتی به صورت ویدئو کنفرانس توسط مسئولان ستاد کرونا در قزوین برگزار می‌شود و تاکنون ۴نشست ویدئو کنفرانس با رئیس جمهور، وزیر کشور و مسئولان کشوری برقرار شده و تصمیمات لازم از طریق فضای مجازی منعکس شده است.
وی گفت: از تلاش همه رسانه‌ها در انتشار اخبار مرتبط با ویروس کرونا تشکر می‌کنیم و انتظار داریم این احساس مسئولیت همچنان موجب تداوم همکاری‌ها در آگاهی بخشی به شهروندان باشد.

46

کد خبر 1370697

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =