سیزده میلیارد ریال کمک واحدهای تولیدی قزوین به مهار "کرونا"

خانپور گفت: چند واحد تولیدی مستقر در شهرکهای صنعتی قزوین مبلغ ۱۳میلیارد ریال به صورت نقدی و غیرنقدی به بخش بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی کمک کردند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ حمیدرضا خانپور مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین با اعلام این مطلب افزود: این کمک ها در راستای مسئولیت اجتماعی، سلامت مردم و مشارکت برای شکست ویروس کرونا صورت گرفته است. 
وی اظهارکرد: شرکت نفیس نخ مستقر در شهرک صنعتی لیا با کمک یک میلیارد تومانی و واحدهای تولیدی گروه صنعتی ویتانا مستقر در شهرک صنعتی کاسپین، سالار و سهیل البرز ایرانیان مستقر در شهرک صنعتی آراسنج و چند واحد تولیدی با کمک  ۱۰۰ میلیون تومانی بصورت نقدی در این امر مهم شرکت کرده و نیز برخی شرکت ها بصورت غیرنقدی به مبلغ ۲میلیارد ریال با ارسال مواد ضدعفونی، ماسک و دستکش و ارسال نمونه محصولات تولیدی برای تقدیر از پزشکان، پرستاران و کادر درمانی بیمارستانها مشارکت کردند.
رئیس هیئت مدیره شرکت شهرکهای صنعتی همچنین از برگزاری مسابقات درون سازمانی در برخی از شرکتها برای تشویق کارکنان به در خانه ماندن و رعایت بهداشت و مقابله با شیوع ویروس کرونا خبر داد.
خانپور با اشاره به بالا بردن افزایش ظرفیت تولید برخی شرکتها تصریح کرد: تعدادی از واحدهای تولید کننده مواد ضد عفونی، بهداشتی، شوینده ها، ماسک و دستکش با ظرفیت چند برابری در حال تولید بوده و به صورت دو و سه شیفت مشغول به کار هستند و از لحاظ تامین این ملزومات بهداشتی و پزشکی جهت مهار این ویروس خوشبختانه مشکلی در استان نداریم.
این مسئول گفت: در شهرکهای صنعتی استان، برخی واحدهای صنعتی با تغییر خط تولید موفق به تولید مواد ضد عفونی و بهداشتی و شوینده ها و ماسک شدند.
مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین در پایان از سرمایه گذاران، صنعتگران و تولیدکنندگانی خواست که در راستای مسئولیت اجتماعی و شکست کرونا به جامعه پزشکی، پرستاران و کادر درمان و سلامت دانشگاه علوم پزشکی و بیمارستانها به نحو شایسته کمک کنند و از همراهی و کمک واحدهای مذکور تقدیر و تشکر کرد.

46

کد خبر 1370698

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =