گلایه‌های محمد اصفهانی / سرنوشت موسیقی در مملکت ما، تلخ است

هنرآنلاین نوشت: خواننده و آهنگساز موسیقی پاپ و سنتی گفت: از این ناراحت هستم که می‌بینم سرنوشت موسیقی در مملکت ما، تلخ است و آخر و عاقبت ندارد.

محمد اصفهانی خواننده و آهنگساز موسیقی پاپ و سنتی در رابطه با شرایط این روزهای عرصه موسیقی در کشورمان گفت: فکر نمی‌کنم در این ایام کسی حال خوبی داشته باشد. از این ناراحت هستم که می‌بینم سرنوشت موسیقی در مملکت ما، تلخ است و آخر و عاقبت ندارد.

وی ادامه داد: ما هر چه داریم از مردم است. درواقع آنچه داریم و برای ما باقی مانده است، مردم هستند. اگر آن‌ها نباشند ما اصلاً وجود نداریم ولی واقعاً در این مملکت به موسیقی به چشم یک مقوله دسته سه و چهار نگاه می‌شود، چه کار می‌شود کرد؟ امیدوارم نگاه‌ها به موسیقی درست شود و چشم‌ها شسته شود و جور دیگری نگاه شود.

این خواننده عنوان کرد: دوست دارم تا زمانی که فایده دارم حضور داشته باشم و از این که موجب زحمت و پریشانی دیگران بشوم، ترس دارم. امیدوار هستم که خداوند همه ما را از چنین روزگاری دور نگه دارد.

اصفهانی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم روزگار امید و شفافیت بیاید. ناراحت می‌شوم وقتی می‌بینم که مردم خشم دارند. مدام پیش خودم می‌گویم چه کاری می‌توانم انجام بدهم و چه کاری از دست من برمی‌آید که برای مردم سرزمینم انجام بدهم؟ من به آن‌ها مدیون هستم.

۲۴۱۲۴۱

کد خبر 1371000

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 2
 • حبیب IR ۰۰:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۳
  1 0
  دکتر عزیز ، در این شرایط سخت صدای فوق العاده شما مرحم زخم و دردهای ماست ، مردم را از صدای گرمت دریغ مکن
 • رضا IR ۱۶:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۳
  0 0
  ۲۰ سال پیش وقتی خوندین سر خود را مزن اینگونه به سنگ بهترین امید بود صدای ملکوتی شما...الانم به کار دیگری نیاز نیست هنر شما خودش تسکین دهنده است
 • مستر IR ۱۷:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۴
  0 0
  تو مملکت ما همچی خوبه