فیفا انتخاب نبی را غیرقانونی می‌داند/ شکوری برمی‌گردد؟

خبرورزشی نوشت: علاوه بر کنفدراسیون فوتبال آسیا، فیفا با ارسال نامه ای به فدراسیون فوتبال تغییرات در سمت مهم دبیرکلی فدراسیون فوتبال ایران و انتصاب مهدی محمد نبی را غیرقانونی دانسته و تاکید کرده است از نگاه ما همچنان ابراهیم شکوری دبیرکل فدراسیون فوتبال است.

 فیفا در نامه خود تاکید کرده ما اخبار رسانه های ایران و برخی مصاحبه های اعضای هیات رییسه را رصد کرده ایم و بر این اساس گزارش هایی هم دریافت کرده ایم که که تغییر دبیرکل برخلاف قوانین و بدون برگزاری جلسه هیات رئیسه یا آگاهی برخی اعضا از این تغییرات انجام شده است.

فیفا همچنین در نامه خود اشاره کرده انتصاب اقای نبی به عنوان دبیرکل جدید در حالی انجام شده که ایشان به هنگام انتصاب به این سمت عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس بوده و قبل از استعفا به این سمت منصوب شده است.
در این نامه که به تایید کنفدراسیون فوتبال آسیا هم رسیده است تاکید شده به این دلایل ما این تغییرات را قانونی نمی دانیم و از نگاه ما تا زمان طی روال قانونی همچنان آقای شکوری دبیر کل فدراسیون فوتبال ایران هستند.

گفتنی است پیش از این ممبینی عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال مراتب بی اطلاعی خود از این تغییرات را اعلام داشته و نبی هم که به نظر می رسد از حمایت وزارت ورزش و جوانان برخوردار است بدون برگزاری مراسم تودیع و معارفه اغاز بکار کرده است.

256 43

کد خبر 1371190

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =