ثروتمندان در زمان شیوع کرونا چگونه زندگی می‌کنند؟

در حالی که بسیاری از مردم جهان با شیوع ویروس کرونا در قرنطینه خانگی به سر می‌بذند ثروتمندان اما نه تنها ماسک به صورتشان نمی‌زنند بلکه سوار جت های شخصیشان شده و به سمت نقاط دور افتاده دنیا حرکت می کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از گاردین، ویروس کرونا ممکن است هیچ اهمیتی به مرزهای اجتماعی و نژادی ندهد اما حتی در هنگام شیوع این ویروس رفتار ثروتمندان با سایر افراد جامعه متفاوت است و در حالی که نگرانی اکثر ما نداشتن الکل و مواد ضدعفونی کننده کافی است ثروتمندان برنامه های دیگری برای خود دارند.

دو گزینه پیش روی ثروتمندان است پرواز با جت خصوصیشان به مکان های تفریحی دنج و رزرو هتل هایی در نقاط دورافتاده دنیا و یا ماندن در خانه و سپری کردن دوران قرنطینه و همان طور که روز به روز پرواز با جت های خصوصی در حال افزایش است و رزرو هتل ها در نقاط دورافتاده گاهی تا ده برابر افزایش یافته است نشان می دهد که ثروتمندان گزینه اول را انتخاب کرده‌اند. 

اما مقصد گردشگری ثروتمندان بسیار مهم است، بررسی‌ها نشان می‌دهد در حال حاضر نیوزلند در صدر فهرست مقاصد گردشگری آن ها قرار دارد همان طور که یکی از سرمایه گذاران فیس بوک با جت خصوصی خود به جزیره ۱۹۳ هکتاری اش در جنوب نیوزلند رفت؛ یکی دیگر از مقاصد گردشگری این ثروتمندان برای فرار از ویروس کرونا رفتن به آیداهو یکی از ایالت های غربی آمریکا است.

تجهیزات ثروتمندان در مقابله با ویروس کرونا نیز با افراد معمولی جامعه متفاوت است چرا که دیده شده است که خیلی از ثروتمندان هنگام سوار شدن بر جت شخصی خود ماسک های ان ۹۵ ای استفاده کرده اند که حتی در بیمارستان ها نیز  این ماسک ها به سختی یافت می شوند.

و حتی در خصوص تست ویروس کرونا چراکه با توجه به محدودیت کیت ها هر کسی نمی تواند تست شود اما برخی ثروتمندان مانند سیاستمداران با مثبت شدن تست کرونا خود در قرنطینه به سر می برند و مداوم از خود تست می گیرند تا هر لحظه از سلامتی خود اطمینان حاصل کنند.

اما متاسفانه هر کجا که ثروتمندان بروند ویروس‌های اطراف خودشان را نیز با خود می برند و همین امر موجب شیوع بیشتر بیماری کرونا حتی در نقاط دور افتاده دنیا خواهد شد.

۲۲۳۲۲۷

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1371207

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =