کمک بیش از یک میلیارد ریالی خیرین زنجانی به مددجویان بهزیستی

مدیر کل بهزیستی استان زنجان از کمک‌های خیرین زنجانی به ارزش بیش از ۱۳۶ میلیون تومان جهت پیشگیری از شیوع ویروس کووید ۱۹ خبر داد .

به گزارش خبرآنلاین از زنجان ؛ محمدی مدیر کل بهزیستی استان زنجان با بیان اینکه خیرین پیش از این نیز در کارهای خیرخواهانه، کمک به ایتام و خانواده‌های محروم نقش زیادی داشتند، افزود: باتوجه به شرایط جامعه هدف بهزیستی وشیوع ویروس کرونا و همت والای خیرین در سطح استان، اقلام بهداشتی به ارزش ۳۱ میلیون تومان از طریق حسینیه اعظم، موسسه خیریه امام جعفر صادق و همچنین موسسه کلبه مهربانی در اختیار جامعه هدف بهزیستی قرار گرفت.

او افزود: در شهرستان ابهر به جهت تعطیلی کسب و کار خرد مددجویان و تامین معیشت آن‌ها مبلغ ۳۰ میلیون تومان از جانب خیرین این شهرستان به حساب مددجویان واریز گردید وهمچنین پک موادشوینده وضدعفونی کننده، ماسک ولوازم بهداشتی و مواد غذایی به ارزش ۱۷ میلیون تومان به ۸۵ نفرو به هرنفر ۲۰۰ هزارتومان خریداری ودراختیارمددجویان قرارگرفته شد.

محمدی عنوان کرد: اهدا ۵۰۰ ماسک و توزیع اقلام بهداشتی و تامین معیشت تعدادی از مددجویان به ارزش نزدیک به ۳۰ میلیون تومان از اقدامات خیرین شهرستان خرمدره جهت پیشگیری از ویروس کرونا بوده است.

این مقام‌مسئول با اشاره به اینکه در شهرستان خدابنده نیز خیرین نزدیک به ۲۳ میلیون تومان برای تهیه اقلام بهداشتی از قبیل ماسک و مواد ضدعفونی کننده یاری رسانده اند، عنوان نمود: در تمامی مراکز روزانه و شبانه روزی بهزیستی استان، توزیع نذورات ممنوع است و از مردم خیر و نوعدوست استان خواستاریم تا بهبود شرایط کنونی، نذورات خود را در قالب وسایل بهداشتی و یا کمک‌های نقدی به این مجموعه انجام دهند.

او بااشاره به اختصاص شماره حساب ۲۱۰۰۹۱۴۳۴۵۲۴۱۱۱ نزد بانک توسعه تعاون جهت پرداخت کمک‌های نقدی مردم نوعدوست زنجانی خاطرنشان کرد: جلب و جذب مشارکت‌های مردمی در رفع مشکلات مددجویان و معلولین نقش بسزایی داشته و کلیه نذورات نقدی و غیر نقدی اهدایی از سوی خیرین بین نیازمندان، سالمندان، ایتام و دیگر مددجویان در اسرع وقت توزیع خواهد گردید.

۴۶

کد خبر 1371265

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =