حدود ۲۰۰۰ نفر در قرارگاه مردمی یحیی بن موسی الکاظم (ع) سمنان فعالیت دارند

مسئول خیرین قرارگاه مردمی یحیی بن موسی الکاظم (ع) سمنان مبارزه با کرونا گفت: حدود ۲۰۰۰ نفر در قرارگاه مردمی مبارزه با کرونای شهرستان سمنان موسوم به قرارگاه مردمی یحیی بن موسی الکاظم (ع) سمنان فعالیت دارند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین  استان سمنان، عباس نظری اظهار کرد: حدود ۲۰۰۰ نفر از اقشار مختلف ازجمله مسئولین شهر، روحانیت، پایگاه‌های بسیج، اداره اوقاف، حرم مطهر حضرت یحیی (ع)، محله‌های اسلامی، دفتر آستان قدس رضوی و سایر خیرین و مردم در این قرارگاه فعالیت دارند.

وی افزود: محور فعالیت قرارگاه شامل تهیه مواد ضدعفونی و ماسک و دستکش و توزیع بین مردم به‌صورت خانه به خانه و گندزدایی مناطق و آپارتمان‌ها و مجتمع‌های تجاری و مسکونی و همچنین مراقبت‌های پس از ترخیص از بیمارستان در قالب قرنطینه بیماران با تهیه صبحانه و ناهار و شام و لباس و علاوه بر این‌ها تهیه لباس بیمارستانی و ماسک جهت بیمارستان و کادر درمانی می‌باشد.

مسئول خیرین قرارگاه یحیی بن موسی الکاظم (ع) سمنان تصریح کرد: با کمک خیرین و مشارکت‌های مردمی نسبت به خریداری اقلام موردنیاز جهت تولید ۳۰ هزار عدد ماسک و همچنین ۳۰ هزار قوطی محلول ضدعفونی تهیه و توزیع شده است و تا پایان ریشه‌کنی ویروس کرونا این روند ادامه دارد.

وی عنوان کرد: افرادی که علاقه‌مندند در این امر خداپسندانه مشارکت کنند، می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به‌حساب شماره ۶۲۷۳۸۱۱۱۳۳۸۹۷۴۶۹ بانک انصار به نام قرارگاه خیرین و محرومیت‌زدایی واریز نمایند.

نظری همچنین عنوان کرد: نیروهای تخصصی داوطلب مردمی در رشته‌های علوم آزمایشگاهی، پرستاری، دانشجویان پزشکی، پزشکان و پرستاران بازنشسته، روانشناس، کارشناس بهداشت محیط و غربالگری نیز می‌توانند با مراجعه به این قرارگاه با ما همکاری نمایند.

وی خاطرنشان کرد: قرارگاه مرد می مقابله با شیوع ویروس کرونا در شهرستان سمنان موسوم به قرارگاه یحیی بن موسی الکاظم (ع) از اواخر اسفندماه فعالیت خود را آغاز و تا شکست ویروس منحوس با مدد الهی و توسل به ائمه معصومین و یاری خیرین محترم ادامه دارد.

48

کد خبر 1371589

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =