نامه فیفا برای سرمربی تیم ملی ایران: از خودت دفاع کن!

خبرورزشی نوشت: رئیس هیئت مدیره باشگاه صنعت نفت گفت: قرار است فیفا تا خردادماه موضوع شکایت ما از سرمربی تیم ملی فوتبال را تعیین نکلیف کند.

حسن نصراصفهانی در خصوص تعطیلی مسابقات لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: فعلا که لیگ تعطیل است و آینده آن هم مشخص نیست. تمرینات تیم تعطیل است و به توصیه بهنام سراج بازیکنان ضمن قرنطینه خانگی تمرینات اختصاصی انجام می‌دهند تا آمادگی خود را حفظ کنند.

وی در خصوص تعطیلی مسابقات لیگ برتر یا ادامه دادن آن تصریح کرد: اگر فدراسیون و سازمان لیگ بخواهند لیگ را برگزار کنند باید به دو نکته توجه کنند. ابتدا باید تکلیف کرونا مشخص شود و دستوراتی که ستاد کرونا داده اطاعت شود. تجمیع بازیکنان در تمرینات و حتی برگزاری مسابقات بدون تماشاگر هم مشکل ساز است. از طرف دیگر باید تکلیف لیگ آینده را هم مشخص کنند که چه زمانی می‌خواهند مسابقات فصل آینده را شروع کنند، چون اگر قرار باشد مثل سال‌های گذشته مسابقات در مردادماه شروع شود امکان آن با این شرایط وجود ندارد.

رئیس هیئت مدیره باشگاه صنعت نفت افزود: مسئولان سازمان لیگ اگر هم بخواهند لیگ را تعطیل کنند باید چند نکته لحاظ شود. منافع باشگاه‌ها و بازیکنان باید به طور یکسان رعایت شود، چون قراردادی بین باشگاه و بازیکن وجود دارد و از طرفی هم باشگاه‌ها تعهداتی به اسپانسرهای خودشان دارند. الان در شرایطی یکسان در لیگ‌های اروپایی می‌بینیم که بازیکنان درصد بالایی از قراردادشان را بخشیده اند. اگر قرار است که سازمان لیگ درباره آینده لیگ تصمیمی بگیرد باید به همه این مسائل توجه کند.

نصراصفهانی در پاسخ به این سوال که کار شکایت باشگاه نفت آبادان از اسکوچیچ به فیفا به کجا کشید، گفت: پیگیر شکایت مان هستیم. فیفا به اسکوچیچ نامه زده و از سرمربی تیم ملی دفاعیه خواسته است و قرار است این موضوع را تا خردادماه تعیین تکلیف کنند.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که باشگاه به کادرفنی و بازیکنان پرداختی داشته است؟ خاطرنشان کرد: تا آخرین لحظات سال ۹۸ پیگیر این موضوع بودیم، ولی متاسفانه تعطیلات پایان سال مانع این شد که پرداختی داشته باشیم. در سال جدید هم بانک‌ها در آبادان تعطیل هستند و در اولین فرصت که بانک‌ها فعالیت شان را شروع کنند به حساب بازیکنان پول واریز می‌کنیم.

256 43

کد خبر 1371810

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =