کالاهای مورد نیاز مردم تا پایان سال ذخیره‌سازی شده است

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: تمهیدات لازم برای تامین و ذخیره‌سازی کالاها و اقلام مورد نیاز مردم تا پایان سال اندیشیده شده است و مردم از این لحاظ هیچ‌گونه نگرانی نداشته باشند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت، رضا رحمانی افزود: کالا به اندازه کافی در بازار وجود دارد و برای ماه مبارک رمضان و حتی بعد از آن تا پایان سال برنامهریزی‌ها و تدابیر لازم برای تامین و ذخیره سازی کالاها در انبارهای کشور اندیشیده شده است.

وی با بیان اینکه بخشی از این کالاها از محل تولید داخل و بخشی از طریق واردات تامین شده است، گفت: واردات کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم با تعرفه گروه یک کالایی انجام شده است و کالاها در سریع‌ترین زمان ممکن بارگیری و تخلیه شده اند.

وزیر صنعت، معدن و تجارت خاطرنشان کرد: رصد و پایش تولید و واردات کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم و نحوه توزیع و نظارت بر قیمت ها به صورت مداوم انجام می شود و گزارش های لازم ارایه خواهد شد.

رحمانی با بیان اینکه در زمینه‌ تولید اقلام و کالاهای مقابله با کرونا افزایش چشمگیری داشتیم، گفت: سلامتی و اطمینان خاطر هموطنان‌مان اولویت اصلی ماست و در این زمینه هم وزارت صنعت و هم واحدهای تولیدی به طور شبانه روزی فعال هستند.

۲۲۳۲۲۹
کد خبر 1371945

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =