وزیر کشور طرح فاصله‌گذاری در کردستان را موفقیت آمیز دانست

ایرنا نوشت : وزیر کشور طی نامه‌ای به استاندار کردستان طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در کردستان را موفقیت آمیز دانست و از دست‌اندرکاران این طرح تقدیر و تشکر کرد.

در نامه عبدالرضا رحمانی فضلی به بهمن مرادنیا آمده است: اجرای موفقیت آمیز طرح فاصله گذاری اجتماعی تا این لحظه، مرهون تلاش و مجاهدت شبانه روزی تمامی مسوولین به ویژه جنابعالی به عنوان رییس استانی ستاد ملی مبارزه با کرونا است که نتیجه و ثمره این مجاهدت فی سبیل الله تحقق شکوه حماسه همبستگی و اتحاد ملی در مبارزه با این بیماری منحوس عالمگیر می‌باشد.

وی در ادامه این نامه آورده است: جا دارد از زحمات شما و همه همکاران عزیز و سختکوشم اعم از معاونین استانداری، فرمانداران، بخشداران و دهیاران و سایر افتخارآفرینان این حماسه ملی که برگ دیگری از افتخارات تاریخ تمدن ساز فرهنگ دیارمان است، صمیمانه تشکر و قدردانی کنم و انشاالله با نهایت جدیت در تداوم این عزم خداپسندانه با تلاش و اقدامات لازم و هماهنگی های پیوسته تا پایان اجرای این طرح در ایفای حق الناس، موجبات رضایت حق تعالی را بیش از پیش فراهم سازید. 

طرح فاصله‌گذاری اجتماعی که از هشت فروردین آغاز شد تا ۲۰ این ماه ادامه خواهد داشت که طی آن محدودیت‌هایی برای برخی اصناف و ترددها اعمال می‌شود.

۴۶

کد خبر 1371987

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =